Образи Дженніфер Лопес | Наряди Дженніфер | NothingToWear

1. Стиль Дженніфер Лопес: фото образів і початок творчості
  2. Кращі образи Дженніфер Лопес сьогодні

Хто така J

Хто така J.Lo? Популярна співачка, затребувана актриса, хореограф, продюсер, модельєр, а ще мама прекрасних близнюків - все це королева сцени 90-х і початку 2000-х Дженніфер Лопес. J.Lo - володарка блискучої кар'єри, зірки на Алеї Слави, власної лінії одягу, безлічі нагород і титулу однією з найкрасивіших жінок світу. Крім усього іншого, Джей Ло має величезну армію прихильників, які крім як творчості захоплюються ще її красою і стилем. Давайте розглянемо як змінювалися образи Дженніфер Лопес на протязі її музичної кар'єри, а також знову освіжимо в пам'яті найяскравіші її хіти.

Стиль Дженніфер Лопес: фото образів і початок творчості

У своєму першому синглі If You Had My Love, який вийшов на екрани в 1999 році, для Дженніфер Лопес стиль одягу виявився візитною карткою того часу. За сюжетом кліпу, співачка стала віртуальним об'єктом бажання для чоловіків і жінок, які спостерігали за нею за відеокамерами. В її першій відеороботі було порушено тему соціальних мереж та віртуальних знайомств, що вже в кінці 20 століття ставив майбутній тренд. Красиві постановки танців, образи в стилі total white (що, до речі, є висхідним трендом і в 2018) і макіяж в стилі nude з підкресленими вилицями підкорили серця мільйонів глядачів по всьому світу.

У наступній своїй роботі Waiting For Tonight дівчина показує зворотний відлік часу до настання Міленіуму. Цей кліп передбачив старт чудовою музичної кар'єри для Дженніфер Лопес. Дія ролика розгортається на вечірці. Багато танцюючих молодих людей, але основна увага була спрямована на висхідну зірку Джей Ло. Look для співачки був обраний звичайний і складався з чорного топа і коротких трикотажні шорти, що по собі виявився ідеальним варіантом для тривалої вечірки на всю ніч. Образ Дженніфер Лопес вийшов сексуальним і в той же час сучасним. Згодом, кліп отримав безліч нагород, в тому числі і головну нагороду MTV за кращу відеороботу 2000 року.

Справжнє перевтілення в страсну циганку продемонструвала Джей Ло в відео роботі Is not it Funny, після якої до неї прийшов справжній успіх. Латинська аранжування, пронизливий погляд карих очей, підкреслені вилиці, оголений живіт. Сюжет розкриває глядачам справжній акторський талант і природний магнетизм від перформансу Дженніфер Лопес. Наряди для відеороботи вибиралися в стилі бохо з латинським акцентом. Короткий топ з відкритими плечима, спідниця з бахромою і шкіряні черевички - це стало початком моди на латинський стиль.

Вона не просто Jenny From The Block, черпаючи натхнення в автентичній вуличної культури, вона справжня ікона стилю початку 2000-х, що чудово продемонстровано в однойменній роботі. Королева гламуру в кліпі носить широкі штани в стилі мілітарі з безліччю кишень і Timberland на підборах - кричущий тренд початку 21 століття, основоположником якого стала саме Джей Ло. Навіть її макіяж з яскравими smoky eyes і прозорим блиском уособлює початок хіп-хоп культури.

Кращі образи Дженніфер Лопес сьогодні

Справжні мексиканські пристрасті показала Дженніфер Лопес в черговий своїй роботі I'm Into You, що з'явилася на екранах в 2011 році. На майданчику співачка показала себе справжньою амазонкою, а романтичний настрій кліпу задавали красивий морський пейзаж, білий пляж, спекотний красень-чоловік і приголомшливі дизайнерські наряди. Чого тільки варта зміїне плаття від Lanvin на тлі пірамід Майя. Незвичайний спосіб з сукнею Matthew Williamson, що створено з мотузок, розбурхує своєю красою і задає богемний шик його власниці. А неабиякі пристрасті на пляжі, продемонстровані співачкою в кліпі, відбувалися в дуже рідкісному плаття з кристалів Chan Luu Handmade.

Нову інтерпретацію знаменитої ламбади в 2011 на танцполі показала Jennifer Lopez в своїй черговій відеороботі On The Floor. Гламурна Джей Ло з'являється в кліпі в трьох образах - прекрасної діви, що знаходиться в клубі і попиває коктейлі, спостерігаючи за вечіркою, в образі танцівниці, що підриває танцпол в клубі і не менш запам'ятовується образ танцюючою феї в блискучому комбінезоні. Блискуча відеоробота, що включає прекрасну хореографічну постановку за участю Дженніфер Лопес, багато танцюючих людей, море блискіток і гламуру - It's a New Generation. Ця робота полюбилася мільйонам шанувальників на YouTube, а відео поповнило колекцію приголомшливих робіт Джей Ло.

У 2012 році була завершена зйомка кліпу на пісню Follow the Leader, де співачка представила спільна творчість з дуетом реперів. Відео, що знімалося в мексиканській Акапулько, вийшло дуже динамічним і наповненим хореографічними постановками за участю її вже колишнього бойфренда Каспера Смарта. Для наряду Дженніфер Лопес були обрані вінілові легінси, короткий блискучий топ Gucci, знову і знову демонструючи свій ідеальний прес в свої то в свої то 40 з гаком років! Запальні мотиви, прекрасні види Мексики і динаміка зробили цей кліп хітом 2012 року.

Однією з найостанніших яскравих відеоробіт Джей Ло є кліп на запальну іспанську пісню, знятий в Південній Флориді. Для синглу Ni Tú Ni Yo, випущеного в 2017 році, Jennifer Lopez продемонструвала стиль 70-х років. Наряди Дженніфер Лопес вийшли яскравими, сексуальними, навіяні образами легендарної моделі Верушка . Відео робота з тривалістю близько 4 хвилин, підкорює глядачів не тільки музикою, але і нескінченною зміною нарядів. Чого тільки варта чорне плаття з двома глибокими розрізами від Fausto Puglisi і жовте балахонистому плаття з пікантним розрізом показало, що Джей Ло чудова в будь-яких нарядах.

Дженніфер Лопес - зірка, у якої можна повчиться не тільки танців, а й як стильно виглядати, не звертаючи уваги на вік. Сміливо створюйте look а-ля J.Lo, копіюйте її танці і насолоджуйтеся життям по повній!

А я вирушаю на пошук нових образів, адже мені як і раніше ✭ Нічого Одягти ✭

Mia Pas