Палац Республіки: культура і розваги

На території Палацу кожен зможе відвідати 3D-кінозал, де бачаться останні новинки сучасного кінематографу, а також відвідати концертний зал місткістю близько 2700 чоловік. Не багатьом відомо, що в стінах цієї будівлі розташовується амфітеатральний зал, крім кількох розважальних закладів.
Найбільший нічний танцювальний клуб Мінська розташувався саме тут: «Центр» приймає гостей ось уже кілька років, життя кипить, музика заливає кожен куточок клубу. Однак основне призначення Палацу - це проведення концертів та масових заходів різної тематики. Актори і співаки з усього світу ступали по сцені Палацу Республіки, тут побував і Х'ю Лорі, і Патрісія Каас, Ванесса Мей і багато інших знаменитостей.
Президентський оркестр влаштувався в цих стінах, тут проходять різні репетиції, а також оркестр акомпанує всесвітньо відомим музикантам і акторам, гастролює країнами СНД і ближнього зарубіжжя.

Повернення до списку

Ваше повідомлення успішно відправлено!