Апексимова ставить експерименти над колишнім чоловіком

(Казань, 23 листопада, «Татар-інформ»). актриса Ірина Апексимова розповіла про свого чоловіка і дочки, а такжео те, чим пожертвувала заради кар'єри.

Нагадаємо, Ірина Апексимова і Валерій Ніколаєв , Одна з найефектніших пар російського кінематографа, 12 років в розлученні. У артистів є загальна доросла дочка - 19-річна Даша, студентка МХАТу. Як відомо, Даша народилася в Америці. Тоді її батьки знімалися в одному з голлівудських кінопроектів. Дівчина закінчила Московську державну академію хореографії. Але в підсумку вона вирішила не пов'язувати своє професійне життя з балетом, і два роки тому пішла по стопах батьків, вступивши до школи-студії МХАТ на акторський факультет.

"Мені подобається те, як вона зараз професійно розвивається як актриса, як рухається вперед. Я нею пишаюся. Звичайно, в першу чергу я мама, але, мені здається, я досить об'єктивна в своїх оцінках. Можу сказати: Даша - талановита дівчинка", - повідала Апексимова.

Ірина підтримує дружні стосунки з колишнім чоловіком, пишуть Дні.Ру Більш того, після розставання вони навіть були задіяні в одному театральному проекті. Апексимова розповіла : "Я подумала, що це може бути цікаво. Адже давно, в юності, коли були разом, ми з Валерою багато і досить вдало грали на сцені. Але, на жаль, не склалося: у Валери то зйомки, то ще щось ".

Ірина Апексимова є не тільки відомої і затребуваною актрисою, але ще і матір'ю і директором Театру Романа Віктюка. Крім того, вона іноді виступає зі своєю групою. У підсумку сама Ірина зізналася, що практично втратила відпочинку і різних поїздок.
"Дуже хочу поїхати на море. Не менш сильно хочу в Венецію, моє улюблене місто на землі. Останній раз вдалося вирватися на волю буквально на два дні місяця три назад. А море бачила востаннє і зовсім позаминулого літа. Тоді ми були на гастролях в Ізраїлі ", - розповіла Апексимова.

Наталя Водянова відкрила правду про своїх чоловіків (фото)

Брежнєва вбила Светлакова прозорою сукнею (фото)

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.