Мінкульт РФ заборонив показ в кінотеатрах британської комедії "Смерть Сталіна"

16:28, 23 січня 2018

світ

996

Мінкульт РФ відкликав прокат британського фільму "Смерть Сталіна" / culturedvultures.com

Міністерство культури РФ прийняло рішення відкликати прокатне посвідчення у британського фільму "Смерть Сталіна".

Підставою для відкликання став підпункт "д" пункту 20 правил, що стосуються прокатних посвідчень, затверджених урядом РФ. Він говорить, що прокатне посвідчення може бути відкликано в разі "виявлення при публічної демонстрації фільму матеріалів, що містять інформацію, поширення якої заборонено законодавством Російської Федерації", повідомила ТАСС і. о. директора Департаменту кінематографії РФ Ольга Любимова.

Відзначається, що під час громадського перегляді фільму деякі діячі культури вважали, що картина "не повинна демонструватися в Росії через ознаки" ідеологічної боротьби ".

"Жодна людина не висловився на підтримку цього фільму як художнього, історичного твору", - заявив глава Громадської ради Юрій Поляков.

Вихід фільму в прокат в РФ був запланований на 25 січня. Світова прем'єра відбулася у вересні 2017 року. Сюжет кінокартини зосереджений на перегонах за владу в СРСР після смерті Йосипа Сталіна в 1953 році.

Як повідомляв УНІАН, видання Indie Wire опублікувало список 100 кращих фільмів всіх часів за версією кіноглядачів на початок 2018 році.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter