Британська вища школа дизайну в Москві, грант Британської вищої школи дизайну

Британська вища школа дизайну пропонує всім бажаючим унікальну можливість отримати грант на навчання на програмі «Сучасне мистецтво».

Британська вища школа дизайну знаходиться в Москві і є одним з найважливіших освітніх центрів в Росії, спеціалізуючись на професійну освіту в сфері творчих галузей і розвиваючись на основі тісних партнерських зв'язків з факультетом креативних і культурних індустрій Університету Хартфордшира (Велика Британія). Університет був заснований в 1952 році і зараз є одним з кращих сучасних вищих навчальних закладів у Великій Британії.

Британська вища школа дизайну успішно розвиває два основних напрямки підготовки фахівців дизайнерських професій. В першу чергу, це британські програми вищої освіти, на яких студенти протягом декількох років отримують фундаментальну підготовку на рівні світових стандартів якості з подальшим присвоєнням міжнародних академічних нагород і можливістю проходження частини навчання в Великобританії. Інший напрямок - навчальні програми, розроблені в рамках стандарту російського додаткової освіти і призначені для перекваліфікації, а також безперервного розвитку практикуючих дизайнерів.

Сервіси і ресурси Британської вищої школи дизайну не мають аналогів в Росії і на просторі Співдружності Незалежних Держав. Унікальне високотехнологічне обладнання розташоване в сучасних студіях і майстернях і допомагає максимально ефективно підтримувати освітній процес, відповідаючи найвищим світовим стандартам в індустрії. Завдяки передовій оснащеності Школи, навіть найсміливіші творчі ідеї студентів знаходять свою практичну реалізацію.

Дедлайн: 15, вересня 2016 року.

Навчання на програмі триває протягом двох років.

За умовами конкурсу потрібно надати опис концепції об'ємом до 500 слів і докласти 5 ескізів, візуалізуючих ідею і показують реалізацію в передбачуваному місці (музеї, галереї, публічному просторі). До розгляду приймаються ілюстрації, інсталяції, скульптури, фотографії, відео та перформанси.
Переможець буде обраний в результаті голосування учасників професійного журі.
Дворічна програма «Сучасне мистецтво» є одним з напрямків додаткової професійної освіти БВШД і призначена для слухачів, які бажають реалізувати себе в сучасному мистецтві і почати професійну кар'єру художника. Мета програми - познайомити слухача з інструментарієм сучасного мистецтва і допомогти йому виробити унікальний творчий підхід.

Необхідну документацію слід надіслати на [email protected] до 15 вересня, в поле Тема слід вказати: «Грант на безкоштовне навчання».

Детальніше про грант на сайті організаторів.