У Бресті розробляють спеціальну карту гостя для туристів

Проект розробляє ВАТ «Туристичний комплекс« Брест-Інтурист »спільно з підприємствами, організаціями та установами міста, повідомляє БелТА з посиланням на завідувачку сектором спорту та туризму Брестського міськвиконкому Олесеві Округ.

Олесеві Округ

На карті гостя буде QR-код, прочитавши який на мобільному пристрої з'явиться список організацій, що надають знижки і їх розмір. Вартість карти буде дорівнювати 1 білоруського рубля.

Вартість карти буде дорівнювати 1 білоруського рубля

«Ця ідея викликала великий інтерес. До проекту вже приєдналися музеї. Зараз опрацьовується питання з об'єктами торгівлі та громадського харчування, в першу чергу розміщеними на пішохідній вулиці Радянській », - зазначила Олеся Округ.

До слова, така карта гостя не новинка в туристичному світі. В Європі близько 40 міст вже давно використовують таку фішку. Інші назви карти гостя - туристична картка, city card, туристичний абонемент, карта туриста. На Заході вона дозволяє безкоштовно їздити на громадському транспорті і / або оглядати визначні пам'ятки. Карта гостя може бути єдиної (весь спектр послуг в одній) або за видами послуг, тобто окремо на транспорт (наприклад, лондонський Oyster card), на музеї (Paris Museum Pass), громадські туалети, заклади громадського харчування і так далі. Коштує така карта в Європі по різному - від 0 до 72 євро. Термін її дії - від 1 до 10 діб.

Паралельно в Бресті розширюється мережа магазинів, що працюють за системою Tax Free. Йдеться про ювелірних магазинах, торгових об'єктах, які реалізують побутову техніку, товари легкої промисловості.

Місцева влада вживає різні заходи, щоб перебування туристів в обласному центрі стало цікавішим.

Наприклад, дізнатися багато нового про Бресті гостям допоможуть спеціальні QR-коди, прикріплені до пам'яток. Перш за все вони з'являться на спортивних об'єктах, пам'ятки культури та історії, готелях.

Крім того, розробляється Брестський міський інформаційно-туристичний портал, на якому буде зібрана інформація про нюанси безвізового режиму, туристичну інфраструктуру, запланованих заходах.

Нагадаємо , Згідно з указом №462, з 1 січня Брест увійшов в зону десятиденного безвізового режиму. «Намагаємося, щоб про безвізе дізналися якомога більше туристів. Поінформували про це наші міста-побратими. Починаємо співпрацю з громадським об'єднанням у Варшаві, яке через соціальні мережі повідомляє жителям Польщі та країн Східної Європи про можливості безвізового режиму », - розповіла завсектором спорту і туризму міськвиконкому.

Матеріали по темі:

Притягне до відповідальності безвізовий режим туристів в Білорусь?

Безвізовий режим відкрив Білорусь для туристів. А для інвесторів?

Одна скасування віз не зробить Білорусь привабливою для іноземців

10-денний безвіз в Бресті в питаннях і відповідях

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

А для інвесторів?