Прийом заяв про укладення шлюбу в Московському зоопарку відкрито

Фото: YAY / ТАСС

Відкрився прийом заяв про укладення шлюбу в Московському зоопарку, повідомляє портал мера і уряду Москви. Реєструвати молодят буде Тверській відділ РАГС, куди і потрібно подавати заяву.

Весільні церемонії планується проводити щотижня по п'ятницях і суботах. Вони будуть проходити в Будинку Клюєва. Якщо ж погода буде хорошою, пари зможуть одружитися в саду, що прилягає до будівлі.

В кінці липня Сергій Собянін підписав розпорядження, яке розширило кількість місць, де можна реєструвати шлюб в урочистій обстановці.

Крім Будинки Клюєва, виїзна реєстрація шлюбу може пройти в наступних місцях:

• Галерея народного художника СРСР Іллі Глазунова;
  • Меморіальна квартира А.С. Пушкіна на Арбаті;
  • Центральний музей Великої Вітчизняної війни;
  • садиба Влахернское-Кузьминки;
  • садиба Кусково;
  • музей-садиба "Любліно";
  • музей-садиба "Останкіно";
  • Петровський шляховий палац;
  • музей-заповідник "Царицино";
  • особняк Смирнова на Тверському бульварі;
  • готельний комплекс "Даниловський".

Редакція m24.ru зібрала найнезвичайніші місця Москви, де можна офіційно зареєструвати стосунки.

[URLEXTERNAL = http: //pravila.m24.ru//site/SeeInstruction/84] Як правильно зареєструвати шлюб [/ URLEXTERNAL]

Поділитися в соціальних мережах: