Тува-Онлайн | Новини Республіки Тива »Сторінка 2

Особистий кабінет Особистий кабінет   У Туві 28 червня відбудеться засідання ради міжрегіональної асоціації «Сибірська угода» (МАС)

У Туві 28 червня відбудеться засідання ради міжрегіональної асоціації «Сибірська угода» (МАС). Участь в ньому візьмуть губернатори і керівники заксобранія сибірських регіонів, повідомили TMG в уряді Туви. ТуваМедіаГрупп

Станом на 1 січня 2019 року в Республіці Тива ч Ісленьев молоді у віці 15-29 років становила 63435 осіб, це 19,6 відсотка від загальної чисельності населення республіки (324420 чоловік), повідомляють Тува-онлайн в КрасноярскСтат Станом на 1 січня 2019 року в Республіці Тива ч Ісленьев молоді у віці 15-29 років становила 63435 осіб, це 19,6 відсотка від загальної чисельності населення республіки (324420 чоловік), повідомляють Тува-онлайн в КрасноярскСтат.

У структурі населення у віці 15-29 років чисельність чоловіків перевищує чисельність жінок, так на початок 2019 року в цьому віці проживало 32662 молодих людей і 30813 дівчат.

КрасноярскСтат КрасноярскСтат   Сьогодні, 27 червня, у Всеросійський день молоді, проведена акція Кизил - територія чистоти, яку почали з ранкової бадьорить зарядки, де взяло участь 36 осіб Сьогодні, 27 червня, у Всеросійський день молоді, проведена акція "Кизил - територія чистоти", яку почали з ранкової бадьорить зарядки, де взяло участь 36 осіб. У числі тих, хто взяв участь в добровольчої акції: волонтери "Моя столиця", "Добрі серця", загін "Данко", "Молода гвардія" "Єдиної Росії", волонтери Перемоги, Молоді вихованці школи дзюдо, молоді фахівці Міністерства праці та соціального розвитку. Мерія міста Кизила інформує про те, що 28 червня в період проведення заходів, присвячених святкуванню всеросійського Дня молоді, встановлюється заборона на роздрібний продаж алкогольної продукції, в тому числі пива. Керівникам підприємств громадського харчування також рекомендується зняти з реалізації в день свята, алкогольну продукцію, пиво і напої, що виготовляються на його основі.

З 1 липня 2019 роки за відсутність онлайн-каси загрожує не тільки штраф, але і припинення діяльності З 1 липня 2019 роки за відсутність онлайн-каси загрожує не тільки штраф, але і припинення діяльності. До години Х залишилося всього 5 днів.

У 2019 завершується третій етап так званої «касової» реформи, яка стартувала в 2017 році. З 1 липня онлайн-каси стануть обов'язковими для всіх - платників єдиного податку на поставлений дохід без працівників, IP і ТОВ зі сфери послуг, ІП з вендингом без працівників, IP на патентній системі оподаткування зі списку в статті 2 54-ФЗ), а також організацій, що видають позики.

Вікторія Романова

Глава Туви Шлюбні Кара-оол обговорив з головою правління Фонду сприяння реформуванню ЖКГ Костянтином Цициним питання реалізації програми переселення громадян з аварійного житла Глава Туви Шлюбні Кара-оол обговорив з головою правління Фонду сприяння реформуванню ЖКГ Костянтином Цициним питання реалізації програми переселення громадян з аварійного житла.

У своєму блозі Шлюбні Кара-оол повідомив: «є розуміння і підтримка у Фонді сприяння реформуванню ЖКГ. Сьогодні мав можливість обговорити наші питання з головою правління держкорпорації Костянтином Георгійовичем Цициним.

28 червня в 11 28 червня в 11.00 годині відбудеться відкриття виставки Народного майстра РТ, лауреата Міжнародної премії "Філантроп-2018", художника-реставратора Національного музею РТ Херел-оола Очур-ооловіча Ооржака.

У Національному музеї ім. Алдан-Маадир РТ в виставковому залі №5 третього поверху відкривається третя персональна виставка народного майстра Республіки Тива Х.О. Ооржака, присвячена 50-річному ювілею з дня його народження.

Національний музей Туви

У змаганнях візьмуть участь 11 збірних команд військ Збройних Сил Російської Федерації, військових округів, Північного флоту, ЦСКА і військово-навчальних закладів Міноборони Росії, в тому числі збірна команда Монголії, повідомляє Міністерство спорту Туви У змаганнях візьмуть участь 11 збірних команд військ Збройних Сил Російської Федерації, військових округів, Північного флоту, ЦСКА і військово-навчальних закладів Міноборони Росії, в тому числі збірна команда Монголії, повідомляє Міністерство спорту Туви.

Олена Чадамба, ТуваМедіаГрупп

Оголошено конкурс «Тувинская баранина», приурочений до народного свята тваринників «Наадам-2019» Оголошено конкурс «Тувинская баранина», приурочений до народного свята тваринників «Наадам-2019». Конкурс проводиться з метою розвитку гастрономічного туризму, просування бренду «Тувинская баранина», підтримки традиційного отгонного тваринництва, популяризації високих смакових якостей екологічно чистої баранини місцевого виробництва, підвищення культури обслуговування професійної майстерності працівників підприємств громадського харчування, а також збереження національних кулінарних традицій серед населення республіки.

Бізнес-інкубатор Республіки Тива