Майстер-клас з виготовлення костюма з пакетів для Мари болотної

Ольга Снитнікова
Майстер-клас з виготовлення костюма з пакетів для Мари болотної

Пропоную вашій увазі красивий, швидкий і простий спосіб виготовити костюм для казкового персонажа. Костюм для Мари.

Костюм для Мари

Для костюма знадобиться: пакети для сміття зеленого кольору, кольоровий папір, атласні стрічки, білизняна гумка, скотч.

1. Скріплюємо 4 пакети для сміття між собою скотчем, робимо аплікацію з болотних кольорів і листя, відгинаючи по верху спідниці 3 см і прошиває. Вставляємо широку гумку. Виходить спідниця.

2. Беремо ще два пакети, також скріплюємо їх скотчем між собою. Складаємо навпіл або так, щоб один край був довший іншого. Прошиваємо. Також прикрашаємо аплікацією і вставляємо атласну стрічки зеленого кольору.

Також прикрашаємо аплікацією і вставляємо атласну стрічки зеленого кольору

3. Для виготовлення бахроми на ноги знадобиться ще по одному пакету. Відгинаємо, прошиває, вставляємо гумку і ножицями розрізаємо бахрому шириною приблизно 1-1.5 см

5 см

Подивіться, який веселенький костюм вийшов!

Публікації по темі:Публікації по темі:

«Великий мак з гофрованого паперу» «Великий мак з гофрованого паперу». Майстер-клас з виготовлення головного убору для костюма дитини. Дорогі колеги, хочу поділитися тим, як робила прикраса на голову дівчаткам до танцю "Маки" .Посмотрев ідеї з виготовлення маленьких.

«Корона для Осені» «Корона для Осені». Майстер-клас з виготовлення головного убору для костюма «Осінь» У Осені корона золота ... У Осені корона золота. У ній сонячні зайчики пустують виблискуючи. Вона з листя клена і прикрашена грибами, Притиснулися.

Сценарій новорічного свята «Витівки Мари та Лісовика» «Витівки Мари та Лісовика» Діти, під музику, входять в зал танцювальна композиція Ведучий З Новим роком вас вітаємо, Щастя всій.

Виготовлення костюма Весни   Матеріал й устаткування Виготовлення костюма Весни Матеріал й устаткування. Тканина світло-зеленого кольору-для сукні. Картон-для каркаса вінка. Липуча стрічка-для пояса. Атласні стрічки-для.

Майстер-клас: шапочка «Ялинка» для новорічного костюма   Шапочка ЯЛИНКА для костюма Для виготовлення шапочки вам знадобиться Нитки для в'язання ТРАВКА ковпачок який можна знайти наверника після Майстер-клас: шапочка «Ялинка» для новорічного костюма Шапочка ЯЛИНКА для костюма Для виготовлення шапочки вам знадобиться Нитки для в'язання ТРАВКА ковпачок який можна знайти наверника після.

Майстер клас по ізготавліванію бус з тканини Майстер клас по ізготавліванію бус з тканини. Шановні колеги, хочу вам запропонувати майстер клас по ізготавліванію бус з тканини. Нам знадобитися тканину, голка, нитки, ножиці, пластмасові.

Майстер-клас з виготовлення костюма «Кощій Безсмертний» для проведення свят в дитячому садку   У нашому дитячому садку відбувся випуск дітей підготовчої до школи групи У Лукомор'я, в сценарії якого мені запропонували зіграти роль Майстер-клас з виготовлення костюма «Кощій Безсмертний» для проведення свят в дитячому садку У нашому дитячому садку відбувся випуск дітей підготовчої до школи групи "У Лукомор'я", в сценарії якого мені запропонували зіграти роль.

Майстер-клас «Залучення до витоків російської культури» в другій молодшій групі Майстер-клас «Залучення до витоків російської культури» в другій молодшій групі. Атрибути національного костюма. хустка У кожного народу свої культурні традиції, які шанують і передають з покоління в покоління. Росіяни не повинні втрачати моральний авторитет.

Сценарій свята на воді «Підступи Мари»   «Підступи Мари» Сценарій для дітей старших і підготовчих груп Сценарій свята на воді «Підступи Мари» «Підступи Мари» Сценарій для дітей старших і підготовчих груп. Цілі: - Формування здорового способу життя дітей; - Закріплення.

Сценарій осіннього розваги на прогулянці «Шкідливі витівки Мари безбарвний, або Незвичайні пригоди дошкільнят»   Ось і знову до нас завітала Красуня Осінь Сценарій осіннього розваги на прогулянці «Шкідливі витівки Мари безбарвний, або Незвичайні пригоди дошкільнят» Ось і знову до нас завітала Красуня Осінь. У нашому дитячому садку сталася незабутня зустріч не тільки з чарівницею Восени, а й.