Відомий актор і блогер Стас Садальський в Воронежі розповів, чому не згадує нікого в своєму блозі за гроші

Головна   Світська хроніка   28

Головна Головна   Світська хроніка Світська хроніка

28.02.2012, 13:01 28

Воронеж. 28.02.2012. Агентство Бізнес Інформації (ABIREG.RU) - Світська хроніка - Наш земляк, актор театру і кіно Станіслав Садальський разом з колегами Тетяною Васильєвої та Жанною Еппле зіграв любовний трикутник в антрепризному виставі «Валянок» в оперному театрі 23 лютого.

Перед виходом на сцену пан Садальський, відомий ще й як блогер (його блог - один з популярних в ЖЖ), розповів, як йому вдалося отримати звання народного артиста Грузії і чому він не відзначає 23 лютого.

Про себе Садальський говорить, що він маніяк Інтернету, часом артист досить різко критикує ті чи інші події (факт появи доньки у Філіпа Кіркорова Садальський поставив під сумнів, але на прохання поп-короля цю тему закрив). Там же актор виставляє пікантні фотографії (знімок Тетяни Васильєвої в панчохах). «Дівчатка самі хочуть покрасуватися!», - так пояснює блогер свою тягу до відвертих фото. У нього ж можна знайти знаменитостей, які демонструють прикраси.

- Я як професійний журналіст знаю, що є три речі, які шалено цікаві людям, - пояснив свою позицію Станіслав Садальський, - це чужа смерть, чужа ліжко і чужі гроші. На цих трьох китах тримається зараз вся журналістика. Дуже всім цікаво, як і скільки хто заробляє, хто з ким спить ... А якщо пропонують згадати в блозі якусь фірму або продукт, то відмовляюся. Мене питання грошей не цікавить. По-дружньому я можу щось поставити один раз. Це не моя чашка чаю. Я заробляю на іншому - виставами.

В акторській професій Садальський давно здобув славу, він народний артист Чувашії і народний артист Грузії. Подейкують, що і в Росії Станіславу Садальському обіцяли народного, але не склалося. Що стосується грузинського звання, актор відверто розповів в Воронежі, як він його отримав:

- Я вдячний президенту Саакашвілі, у якого я є довіреною особою, що він так оцінив моє мистецтво. Хоча звання народного артиста в Грузії немає. Я перший і останній, хто отримав це звання. Єдиний. Саакашвілі - це людина, яка сміє мати свою власну думку. Він це звання створив власним указом. Я дуже люблю його і високо ціную. Якось ми сиділи за столом, були дружні посиденьки. І він каже: «У нас такого звання немає». Я: «Дайте! Ви ж президент ». Він: «Та заради бога, це така дурниця» ... Що стосується Грузії, там Росію все підтримують, шалено люблять росіян. Але молоді вже говорять по-англійськи, а не по-російськи ...

Працюючи на сцені в свято, артист зізнався, що почав відзначати його напередодні, при цьому пояснив, що у нього немає своєї особистої традиції щодо святкування 23 лютого.

- У мене кожен день Новий рік! - розповів пан Садальський. - Кожен день - свято! Наприклад, сьогодні в Воронежі, де я вчився, відвідав двоюрідного брата Женю Маслова, зустрів свою тітку Валю. Викупалися з Танею Васильєвої в джерелі у Оксамитового бугра ... Хіба не свято ?! ... Хоча партнерок по спектаклю, напевно, буду вітати з 8 Березня. Або подивимося - як карта ляже. Але вони подарунки все вимагають, всі дівчата люблять подарунки. Напевно, підемо в ресторан!

Напевно, підемо в ресторан

Марина Новикова