У День військової слави Росії жителям столиці Алтайського краю покажуть фільм «Курська битва»

21 серпня 2016 р 10:15

23 серпня, в День військової слави Росії і розгрому радянськими військами німецько-фашистських військ в Курській битві, в військово-історичному відділі Алтайського державного краєзнавчого музею (пр. Комсомольський, 73б) відбудеться показ фільму «Курська битва». Ця стрічка з документального серіалу «Невідома війна» радянсько-американського виробництва 1978 року. Сеанси пройдуть в 14 і 16 годин.

за повідомленням управління Алтайського краю з культури та архівної справи , Відвідувачі зможуть ознайомитися з експозицією музею, прослухати лекцію про участь наших земляків у одному з вирішальних битв Другої світової війни - Курській битві. Після відбудеться показ документального фільму про Героя Радянського Союзу з Алтайського краю Михайла Борисові . Він відзначився в Прохоровському битві тим, що в одному бою зі свого знаряддя знищив сім німецьких танків типу «Тигр». За це Михайла Федоровича удостоїли найвищої нагороди Батьківщини - звання Героя Радянського Союзу.

Вхід в музей вільний.

21 серпня 2016 р 10:15   23 серпня, в День військової слави Росії і розгрому радянськими військами німецько-фашистських військ в Курській битві, в військово-історичному відділі Алтайського державного краєзнавчого музею (пр