Сергій Безруков в Іркутську: дата вистав, як купити квиток

Сергій Безруков в Іркутську: 24 вересня моноспектакль під назвою «І життя, і театр, і кіно ...» пройде в Музичному театрі Сергій Безруков в Іркутську: 24 вересня моноспектакль під назвою «І життя, і театр, і кіно

«Від чого так в Росії берези шумлять ...» - фраза з пісні, яка, мабуть, у багатьох асоціюється тільки з однією людиною. Навіть в голові ця пісня наспівувати його голосом. Багато любителів творчості Сергія Безрукова з здриганням з року в рік чекають його концертів: чекають дати нового уявлення і біжать в каси купувати квитки. І ось Сергій Безруков в Іркутську. До речі, для Сергія Іркутськ - місто значний. Адже саме на Байкалі він познайомився зі своєю дружиною. Сергій Безруков приїде до Іркутська напередодні народження другої дитини. Первісток З Безрукова і його дружини - сибірячка Анна Матисон, дочка Маша, з'явився на світ у липні 2016 року. Пара познайомилася на зйомках фільму «Після тебе», в якому Сергій зіграв головну роль, а Анна виступала режисером картини. Почуття зародилися блискавично. І ось в травні Сергій Безруков поділився на своїй сторінці в instagram радісною новиною про прийдешнє поповнення в родині.

Афіша театрів Іркутська на вересень 2018: куди піти, що подивитися

Талант цього чудового актора сучасності неможливо переоцінити. Його особлива харизма, дзвінкий запам'ятовується голос і яскрава зовнішність проникають в душу і залишаються там надовго. Скільки ролей приміряв на себе актор не злічити. І кожен персонаж виходить у нього максимально правдоподібно. Глядач вірить йому.

Фото: Офіційний сайт Сергія Безрукова

Сергій щорічно відправляється в своє творче турне по містах Росії. І Іркутськ завжди є в цьому списку. Актор вже бував у нас не один раз. У минулому році глядачі побачили виставу «Пушкін», де Безруков зі своєю командою розігрував етюди з життя великого Російського письменника. Разом зі своєю командою він плакав, сміявся, читав вірші, стріляв з пістолета. Також Сергій відвідував Іркутськ з постановкою «Хуліган. Исповедь », яка заснована на життя і творчості Сергія Єсеніна.

А пам'ятаєте, як місто гуло, коли на сторінці в одній із соціальних мереж Безруков повідомив про те, що організовує творчу зустріч в ІРНІТУ? Вже вранці наступного дня площа перед університетом була забита фанатами. В актовому залі було ніде впасти яблуку. Всі читали вірші в унісон з актором, задавали питання і робили пам'ятні фото з Сергієм.

Цього року шанувальникам знаменитого актора можна буде побачити спектакль «І життя, і театр, і кіно ...». Ви зможете почути найулюбленіші вірші зарубіжних і вітчизняних поетів в інтерпретації Безрукова. А в другій частині вечора Сергій Безруков розповість про свої роботи в театрі і кіно. До речі. Всі спектаклі, які артист привозив до Іркутська - його творіння, режисером яких він є. За театральному прогнозом 24 вересня очікується сильний шквал бурхливих емоцій. Тому спишіть придбати квитки на це захоплююче подія вересня. Сергій Безруков в Іркутську - коли?

Коли: 24 вересня, 19:00

Де: Іркутський музичний театр імені Загурського

Вартість квитків: від 2000 до 5500 рублів

Фото: Офіційний сайт Сергія Безрукова

Концерти в Іркутську на вересень 2018: повний список зірок, які приїдуть до міста

Довідка КП:

Сергій Віталійович Безруков - народний артист Російської Федерації, актор драматичного театру і кіно, театральний режисер, продюсер, сценарист, лауреат державної премії. В даний час Сергій є художнім керівником Московського Губернського драматичного театру, соліст і засновник групи «Хрещений батько». У 2010 році заснував антрепризний театр «Театр Сергія Безрукова». Він зіграв у таких відомих картинах, як «Висоцький. Спасибі, що живий »- головна роль,« Канікули суворого режиму »,« Адмірал »« Майстер і Маргарита »і багато інших.

Сергій Безруков в Іркутську - коли?