У БФУ ім. І. Канта стартував 11 сезон КВН-проекту «Битва інститутів»

25 Жовтня 2016

23 жовтня в БФУ ім. І. Канта пройшов фестиваль «Битви інститутів».

У конкурсі «Привітання» змагалися відразу 14 команд: «Малина», «Петро», Збірна філологічного факультету, Збірна Вищої школи педагогіки, «Які люди» (інститут гуманітарних наук); «Соц і розум», «Нам шкода Руссо», «Факультет журналістики» (інститут соціально-гуманітарних технологій і комунікації); «ФанТур» (інститут рекреації, туризму та фізичної культури), Збірна медичного інституту, «Даремні копалини» (інститут природокористування, територіального розвитку та містобудування), Збірна фізмату (інститут фізико-математичних наук та інформаційних технологій), «Дивний випадок» (інститут транспорту і технічного сервісу).

«Це Олександр Визволитель. Саме він сказав, що пари відмінили »(команда« Петро »).

***

Розмова мами і доньки:

- Це Миколка Храмов, і він мені дуже подобається ...

- Подивися уважно, ми ж її не прогодуємо. Дивись, який симпатичний дріщ (вказуючи на іншого хлопця).

(Команда «Які люди»)

***

У БФУ купили 3D-принтер і роздрукували ще один корпус (команда «Факультет журналістики).

За підсумками гри перше місце зайняла Збірна фізмату. Друге місце розділили команди «Дивний випадок» і Збірна філологічного факультету, третє - «Даремні копалини» і «Які люди».

Ірина Кукса, перший проректор - проректор з освітньої діяльності БФУ ім. І. Канта:

«В минулому році ліга відзначала ювілей, і я думала, що буде складно подолати поставлену планку. Але я помилилася. Команди представили інтелектуальний гумор високої якості. І майже у всіх була професійна специфіка: медичні жарти, історичні, політологічні, філологічні, педагогічні, туристичні, журналістські, фізико-математичні, екологічні ... Це була феєрія! »

»

Оксана Івлєва, директор «Битви інститутів»:

«Вітаю з початком 11 сезону! Сьогодні порадували і прекрасні команди, і теплий зал. Перший млинець не грудкою! »

Кращою стала жарт команди «ФанТур». Кращим актором став Тимур Азімов ( «Малина»), кращою актрисою - мама Наталя Едуардівна ( «Які люди»). Приз глядацьких симпатій від «Пошта Банк» отримала команда «Дивний випадок».

«Битва інститутів» дякує генерального партнера театр естради «Янтар-Хол» і партнерів: Comedy Club в Калінінграді, рекламно-виробничу компанію «Clever Promotion», доставку пончиків в Калінінграді Bro 'Donuts, барбершоп Барінов & BARBER - Калінінград, доставку піци Kdpizza, Carl's Jr Карлс Джуніор, роллер-школа Rollersberg, міський інформаційний сервіс 2ГІС, Laser Strike, антікафе «Лабіринт», бар XXXX, нічний клуб «Бест», квести в реальності «Квест-Хаус», лаунж-бар «ONLY VICTORY», проект «Калінінградський Stand Up », доставку піци« Додо Піца Калінінград »,« Зумба Фітнес with Valeria ZIN , «Пошта Банк», танцювально-спортивний студію «НОНСТОП», квітковий магазин «Лаванда», сайт БФУ ім. І. Канта kantiana.ru і портал ліги МС КВН «Захід Росії» за інформаційний супровід ігор.