Масляна в Тулі: кремль, набережна Упи, Центральний парк

З 12 по 18 лютого в Тульській області пройдуть широкі масляні гуляння

Вікторія Якушина

12.02.2018

З 12 по 18 лютого в Тульській області пройдуть широкі масляні гуляння   Вікторія Якушина   12

Протягом всієї масляного тижня у всіх муніципальних утвореннях Тульської області і в Тулі, музейних об'єднаннях і установах культури відбуватимуться тематичні заходи: виставки, майстер-класи та широкі святкові гуляння.

Етнодворів «Тульський Лівша» запрошує відсвяткувати Масляну на тульських ремісничих вулицях. 18 лютого на старовинній тульської вулиці розкинуться щедрі ярмаркові ряди, наповнені традиційними виробами майстрів-ремісників і рукодільниць. На головній сцені за доброю традицією глядачі побачать виступи кращих фольклорних ансамблів області. Гості свята дізнаються про старовинних тульських ремеслах, тульських різьблених лиштви і солярних знаках - обережний символах на них, ставши учасником інтерактивної програми «Сонце у вікнах і лиштви». Всі бажаючі в цей день зможуть відвідати інтерактивно-виставковий простір «Плотницкая слобода». На завершення святкової масляного тижня відбудеться неповторне майстер-шоу «Ковка сковороди» в «Тульської кузні».

В ЦПКіВ ім.П.П.Белоусова в Тулі 18 лютого буде організована конкурсно-концертна програма «Ех, масниця!». Гостей свята чекають «Битва блинопік», ярмарок тульських майстрів, російські ігри, забави, сімейні естафети, виступи ходулістів і жонглерів. А також інтерактивний майданчик «Разгуляй» з виступом факірів, циркових артистів, сучасного DJ і циганського ансамблю. Родзинкою майданчика стане унікальний виступ «Танець скомороха 3D». І звичайно, традиційне спалювання опудала Зими, fireshow і салют.

Також жителів і гостей Тули запрошують на театралізовану виставу «Масляна в Тульському кремлі».

На набережній річки Упи відбудеться великий день масляної квест-пригода в рамках Всеросійського зимового фестивалю «Виходь гуляти! Масляна прийшла! ».

Детально з афішею заходів в Тульській області можна ознайомитися в додатку .