Literatura.by (Література бай) знижка | 20% | Червень 2019 | Подивитися! - Picodi Білорусь

1. Цікаві факти:
  2. Можливості заощадити в інтернет-магазині Література
  3. Доставка книги прямо додому
  4. Промокодом Пікоді - економити ніколи не було так просто

Literatura

Literatura.by - найбільший книжковий інтернет-магазин Білорусі, в каталозі якого ви знайдете більш 10 000 книг різної тематики:

1. Мистецтво і культура: дизайн, музика, театр і кіно;
  2. Суспільні та гуманітарні науки;
  3. Художня література: мемуари, романи, фантастика, фентезі, містика;
  4. Видання про бізнес;
  5. Наука і техніка. Комп'ютерна література;
  6. Релігія. Магія. Духовні практики;
  7. Медична література;
  8. Книги для дітей.

Духовні практики;   Медична література;   Книги для дітей

Цікаві факти:

• Книги умовно прийнято розділяти на букіністичні - випущені після 1851 року і антикварні - з датою виходу до 1851 роки;
  • Найдорожчою книгою в світі вважається «Лестерський кодекс», написаний Леонардо да Вінчі. Щасливим володарем твори є Білл Гейтс, який придбав її на аукціоні за 24 млн доларів. Книга написана дзеркально, щоб її прочитати Біллу доведеться озброїтися дзеркалом;
  • Рейтинг найпопулярніших книг в світі: перше почесне місце - Біблія, друге - збірник цитат Мао Цзедуна, а третє - Володар Кілець, роман-епопея англійського письменника Дж. Р. Р. Толкіна.

Скільки книг, стільки й думок. Але незважаючи на це існує список літератури, який прочитати повинен кожен. Читайте і розвивайтеся з інтернет-магазином Literatura.by.

Можливості заощадити в інтернет-магазині Література

Частина вартості замовлення можна оплатити балами з бонусного рахунку, отримати які ви можете за активність на сайті. Беріть участь в акціях, залишайте коментарі, пишіть рецензії на улюблені прочитані книги і економте. Бонусними пунктами ви можете оплатити 20% вартості книги.

Зверніть увагу! Якщо товар знаходиться на розпродажі або на нього поширюється дія акції, то відсоток відплати бонусами автоматично знижується. Наприклад: товар продається зі знижкою 3%, то бонусними рублями можна оплатити максимум 17% його вартості. Щоб отримати доступ до бонусного рахунку, досить пройти коротку реєстрацію на сайті.

Промокодом і знижки Пікоді. Переглядаючи асортимент доступних книг в інтернет-магазині Literatura.by, в самому верху вікна ви побачите рядок «ввести промокод».

by, в самому верху вікна ви побачите рядок «ввести промокод»

Коли ви визначитеся з вибором книги, додайте її в кошик, а потім розгорніть віконце з промокодом.

Обзавестися промокодом дуже просто. Досить зайти на сайт Пікоді і ввести в пошуковому рядку потрібний вам магазин, в даному випадку - Literatura.by. Ознайомтеся із запропонованими акціями та знижками, уважно прочитайте умови використання промокодом - на який товар він поширюється і який відсоток знижки забезпечує.

При використанні промокодом Пікоді ви отримуєте можливість заощадити від 30% до 70% на покупці! Скопіюйте промокод (просто натиснувши на нього) і вирушайте продовжувати ваші покупки, адже на зекономлені гроші ви можете придбати ще пару книг.

Доставка книги прямо додому

Оформляючи замовлення поштою по Білорусі, вартість доставки (в першу чергу) залежить від ваги книги. Ціну ви дізнаєтеся відразу ж при оформленні замовлення, так як розрахунок відбувається автоматично. Отримати жадану книгу ви зможете протягом двох днів, але знову ж таки це залежить від роботи поштової служби.

Доставку кур'єром ви можете оформити тільки в Мінську, Вітебську, Гомелі, Гродно, Могильові та Бресті. Жителям Мінська доступна також функція експрес доставки. Відрізняється цей вид доставки від звичайної тим, що кур'єр відразу поїде до вас, як тільки отримає книгу на складі. Цей варіант дозволяє скоротити час очікування книги і приступити до її читання набагато швидше.

Промокодом Пікоді - економити ніколи не було так просто

Якщо ви переконалися, що робити покупки з промокодом Пікоді вигідно, поспішіть розповісти про це друзям. Підпишіться на розсилку повідомлень і будьте в курсі актуальних знижок, промокодом і бонусів! Продовжуйте купувати в інтернеті і економити разом з Пікоді в магазинах OZON , OZ , ЛітРес .