Анжеліка Маркова і група «Едельвейс»

Коли 5 травня 2016

де: Клуб Ігоря Бутмана на Поляні

Адреса: вул. Велика Полянка буд.27

Телефон: 8 (926) 262-35-95, 8 (495) 953-96-34

Лідер клубного джазу в Москві - джаз-квінтет «Едельвейс» існує вже понад 15 років. В репертуарі ансамблю безліч джазових композицій у власному аранжуванні, авторські п'єси.

Квінтет використовує різні форми концертної діяльності: це і розважальні програми, і лекції-концерти (наприклад: «Історія вокального джазу ХХ століття»).

Колективом записана музика до декільком кіно і телефільмів. Він неодноразово виступав на заходах, організованих Фондом культури Росії, «Російський силует», Галереєю Зураба Церетелі та ін. В репертуарі групи є спеціальна програма кіномузики в джазових аранжуваннях, вперше виконана на Тижні датського кіно в Москві в 2002 р.

У березні 2003р. колектив виступив в Кремлівському Палаці з'їздів разом з симфонічним оркестром в програмі «Russian Rock in Classic». Колектив є учасником різних джазових фестивалів ( «Велес в джазі» (Володимир), «Джаз на Веранді» (Вологда).

«Едельвейс» є постійним учасником виступів, організованих ГТОБ ім.Станіславского і Немировича-Данченка - «Ніч в театрі», «Опера. Джаз. Блюз », відкриття 13-го музичного фестивалю« Хібла Герзмава запрошує ... »,« Ніч в парку »(спільна акція з ГТОБ, балет« Жизель »на сцені Парку ім.Горького), Абонемента« Класика і джаз »в Рахманіновському залі МГК ім. П.І. Чайковського

склад:

Анжеліка Маркова (вокал) - Лауреат міжнародного джазового конкурсу, учасниця джазових фестивалів (Архангельськ, Самара та ін.), Випускниця Російської Академії Музики ім. Гнесіних. Викладач РАТІ-ГІТІСу (факультет Естради, курси В. Гаркаліна, А. Щукіна, М. Борисова, Е. Шаніної, Ю. Васильєва).

Олександр Дитковский (труба) - випускник Російської Академії Музики ім.Гнесіних, «золота труба» джаз-квінтету і відомих російських колективів: «Квартал», Ансамбль Креольського танго, «Машина часу», музичного театру «Гелікон-опера», чудовий студійний і сесійний музикант.

Сергій Макєєв (рояль, клавішні) - творець і художній керівник джаз-квінтету «Едельвейс». Закінчив Московську державну консерваторію імені П.І. Чайковського (клас інструментування Едісона Денисова). Був аранжувальником та інструменталістів в групі «Блакитні гітари». Лауреат міжнародних конкурсів і форумів, в 2006 виступав на фестивалі російської музики в Каннах як піаніст-імпровізатор. В якості соліста-інструменталіста бере участь в спектаклях Музичного театру імені К.С. Станіславського і Вл.І.Неміровіча-Данченко «Так чинять усі жінки», «Демон», «Вечір класичної оперети» та інших. Серед відомих творів Сергія Макєєва - мюзикл «Маленький принц», вальс «Забута фотографія», п'єса «По кому дзвонить дзвін». Як інструменталіста і диригента брав участь в прокаті російської версії мюзиклу «Зорро».

Микола Петров (бас-гітара) - випускник Львівської консерваторії по класу скрипки. Раніше брав участь в концертах Театру А.Б.Пугачёвой. Викладач Державного музичного училища естрадно-джазового мистецтва.

Валерій Чорноокий (ударні) - барабанщик-віртуоз, лауреат і учасник багатьох міжнародних і російських джазових конкурсів та фестивалів. Автор музики до балету «Барабани для Всесвіту», поставленого в театрі Євгена Панфілова.