Барселона очима Фактрума: 7 фактів про Музей Пікассо

Ми продовжуємо розповідь про столицю Каталонії, Барселоні, де побували в кінці вересня за підтримки сервісу пошуку дешевих квитків   Aviasales

Ми продовжуємо розповідь про столицю Каталонії, Барселоні, де побували в кінці вересня за підтримки сервісу пошуку дешевих квитків Aviasales . Сьогодні ми розповімо вам про Музей Пікассо.

Попередні посади:

1. Трохи з Вікіпедії: Музей Пікассо в Барселоні - один з двох музеїв цього художника в світі, другий знаходиться в Парижі. У Барселоні представлені, в основному, ранні роботи, з пізніх найвідоміші картини - серії «Меніни» (59 робіт), написані Пікассо за мотивами однойменної картини Веласкеса.

«Меніни», Пікассо.

2. Вхід в Музей Пікассо знаходиться в одному з вузьких кривих Барселони провулків готичного кварталу, і знайти його не так-то легко. Спочатку ми через незнання пройшли повз, але потім звернулися за допомогою до місцевих жителів. Після чого вивели правило: не знаєш, де музей - шукай найдовшу чергу, найімовірніше, вона веде саме туди. Добре, що рухається чергу швидко.

Добре, що рухається чергу швидко

3. Будівля, в якому знаходиться музей, побудовано в 16-м столітті. У ньому абсолютно приголомшливі внутрішні дворики і в деякі кімнати можна заглянути. Цікаво, такий музей в музеї. Одні стіни, зведені 400 років тому, чого варті.

Одні стіни, зведені 400 років тому, чого варті

4. Зручно те, що експозиція розміщена в хронологічному порядку: починається з самих ранніх робіт і можна поспостерігати становлення художника, послідовно переходячи з зали в залу. Подекуди відчуваються тимчасові провали: наприклад, робіт «блакитного» періоду чимало, а ось «рожевий» майже не представлений, мабуть, все в Парижі.

Пабло Пікассо

5. аудіогід російською мовою чомусь немає. В інших компаній Барселони музеях є, а тут немає. Прикро :) збере відвідати - освіжіть в пам'яті основні віхи творчості Пікассо, буде набагато цікавіше.

6. «Меніни» займають чи то 2, чи то 3 зали. Спочатку цікаво, потім набридає, все-таки майже 6 десятків майже однакових картин. Пікассо казав про «Меніни»: «Припустимо, що хтось хоче просто-напросто скопіювати" Меніни ". Якби за цю роботу брався я, то настав би момент, коли я б сказав собі: що дасть, якщо я розміщу даного персонажа трохи правіше або лівіше? І я б спробував зробити переміщення в моїй манері, не дуже піклуючись про Веласкеса. Подібна спроба безсумнівно привела б мене до того, щоб змінити освітлення, або розташувати його по-іншому, оскільки я перемістив персонаж. Таким чином, мало-помалу мені вдалося б зробити картину - "Меніни", - яка для художника-копіїста була б незадовільна; це б не були "Меніни", якими він бачить їх на полотні Веласкеса, це були б мої "Меніни" »

«Меніни», Веласкес.

7. В цілому, враження від відвідин Музею Пікассо змішані: з одного боку, начебто, дуже здорово, з іншого - розчаровує практично повна відсутність в експозиції картин самого, напевно, знаменитого пікассовского періоду - «Кубізм». Але, звичайно, побувати там категорично рекомендується будь-якій людині, небайдужій до світової культури.

Музей Пікассо, Музей Дали, архітектура Гауді, Музей сучасного мистецтва і, звичайно, Музей сексу на Ла Рамбла стануть істотно ближче з компанією Aviasales ! Як ви думаєте, скільки коштують квитки до Іспанії? набагато менше , Ніж ви думаєте :)

Aviasales в соціальних мережах: Twitter , Facebook , Google+ , Vk , Youtube , Pinterest

Як ви думаєте, скільки коштують квитки до Іспанії?