Урал Опера Балет проводить краудфандінговую кампанію

© Олена Лехова

В інтернеті проводиться збір коштів на костюми та декорації до двох балетних спектаклів, прем'єри яких в Єкатеринбурзі готує Урал Опера Балет.

Один з цих вистав - одноактний балет «Вальпургієва ніч» Джорджа Баланчина. Як повідомляють ініціатори краудфандінговой кампанії на її сторінці на Planeta.ru , Експерти нью-йоркського Фонду Баланчина вже дали згоду на перенесення в Єкатеринбург.

Ще один проект єкатеринбурзького театру - комедія «Наречені на Ейфелевій вежі». «Хореограф Антон Пімонов почув балет" Наречені на Ейфелевій вежі ", написаний в Парижі в 1921 році, і придумав на цю музику новий спектакль», - йдеться в повідомленні.

Зібрані кошти будуть витрачені на створення декорацій і костюмів для балетів: по три комплекти костюмів для трьох складів виконавців, а також взуття та перуки, які виготовляються в майстернях театру за індивідуальними мірками.

Крім того, 230 тисяч рублів коштує світловий екран для «Вальпургієвої ночі», а дві повні зміни декорацій в «Молодих» обійдуться майже в 1,5 млн рублів, включаючи реквізит і бутафорію.

Всього необхідно зібрати 900 тисяч рублів. До кінця кампанії залишилося 55 днів.

підписуватися на КАНАЛ COLTA.RU В ЯНДЕКС.ДЗЕН , ЩОБ НІЧОГО НЕ ПРОПУСТИТИ