Форум "Балет XXI століття" присвятили 125-річчю від дня народження Прокоф'єва

Балет "Ромео і Джульєтта". Фото - Красноярський театр опери і балету

У Красноярську відкрився IV Міжнародний форум «Балет XXI століття».

У цьому році він присвячений 125-річчю від дня народження великого композитора Сергія Прокоф'єва. Огляд продовжиться до 13 листопада.

Відкрився форум балетом Прокоф'єва «Ромео і Джульєтта» в постановці художнього керівника Красноярського театру опери і балету, заслуженого артиста Росії Сергія Боброва. Ця постановка - номінант національного театрального фестивалю «Золота маска» і один з найпопулярніших вистав у репертуарі Красноярського театру.

Також в рамках форуму буде представлений вечір балетів Сергія Прокоф'єва. У його програмі сюїта з балету «Попелюшка» і перший акт одного із знакових балетів ХХ століття «Кам'яна квітка».

Центральний захід форуму - Міжнародний конкурс балету «Гран-прі Сибіру». На кілька днів до Красноярська з усього світу з'їхалися молоді танцівники, які будуть відстоювати право на звання лауреатів престижного професійного змагання.

Новини культури