10 прем'єр Санкт-Петербурзького культурного форуму

1. Вистава «Панночка-селянка». будинок Кочнева (Анфіладності зал), 14 і 15 листопада
  2. Фільм-балет «Чайковський. Pro et Contra », кіноцентр« Ленфільм », 15 листопада
  3. Вистава «Невський проспект», будинок Кочнева (Анфіладності зал), 16 і 17 листопада
  4. Російська прем'єра фільму Кійосі Куросави «Передчуття» і презентація нового фільму «На край світу»,...

З 13 по 17 листопада в рамках Фестивальній програми і Громадської потоку VII Санкт-Петербурзького міжнародного культурного форуму жителі і гості Петербурга зможуть побачити прем'єри міжнародних театральних постановок і кінофільмів: мюзикли і опери, фільм-балет і гастрольні спектаклі. Інформація про квитки і докладна афіша заходів - на офіційному сайті форуму.

Режисер Андрій Жолдак представить нову версію опери Петра Чайковського «Іоланта», яка досліджує красу людської душі. В основі сюжету постановки - зміни в житті сліпий від народження головної героїні, яка стикається з любов'ю і душевним болем, світлом і темрявою і знаходить зір.

З 13 по 17 листопада в рамках Фестивальній програми і Громадської потоку   VII Санкт-Петербурзького міжнародного культурного форуму   жителі і гості   Петербурга   зможуть побачити прем'єри міжнародних театральних постановок і кінофільмів: мюзикли і опери, фільм-балет і гастрольні спектаклі

Будинок Кочнева. Фотографія: Володимир Макєєв / фотобанк «Лорі»

Театр «Пушкінська школа» покаже в Петербурзі життєстверджуючу і легку постановку класичної повісті Олександра Пушкіна . Добру і іронічну історію про перше кохання, романтичних переживаннях і кумедні пригоди виконає нове покоління випускників актора і режисера Володимира Рецептер.

Прем'єрний показ нової постановки опери Джакомо Пуччіні пройде в рамках Громадської потоку форуму. Режисер Наталія Медведєва представить новий погляд на велику історію любові і зради, включивши в сценічну дію живописні полотна і інші музейні експонати із зібрання державного Ермітажу .

Фільм-балет «Чайковський. Pro et Contra », кіноцентр« Ленфільм », 15 листопада

В основі сюжету лежать наповнені фантасмагоричними образами спогади останніх днів Петра Чайковського . Автор фільму, балетмейстер Борис Ейфман , Досліджує глибокий особистісний криза композитора і таємницю народження його найбільших творів, які Чайковський створював як ніби наперекір всьому світу.

Актори представлять одну з найзагадковіших повістей Миколи Гоголя про дивні пригоди двох приятелів, художника Піскарьова і поручика Пирогова, які захоплюються двома дівчатами на Невському проспекті, де «сам демон запалює лампи для того тільки, щоб показати все не в теперішньому вигляді».

Постановка італійського режисера Тоні Сервілло розповідає, що таке справжня відданість акторського ремесла. Вона заснована на реальній історії французького актора Луї Жуве, який в дні нацистської окупації давав заняття з акторської майстерності в Паризькій національній консерваторії драматичного мистецтва.

Російська прем'єра фільму Кійосі Куросави «Передчуття» і презентація нового фільму «На край світу», Angleterre Cinema Lounge, 17 листопада

Фантастична кінострічка Кійосі Куросави «Передчуття» розповідає про таємне вторгнення інопланетян, завдання яких - вивчити людські емоції, поведінку і традиції.

Також Кійосі Куросава представить свій новий фільм з робочою назвою «На край світу», робота над яким завершиться тільки до початку форуму. В основі стрічки - історія веде реаліті-шоу про подорожі, яка приїхала на зйомки в Узбекистан.

У Петербурзі знаменитий хореографічний колектив з Італії представить дві вистави. Вистава «Golden Days» включає в себе дві постановки хореографа Йохана Інгера, які розповідають про втрати, зміни та їх наслідки. А постановка Хофеша Шехтера «Wolf» показує незвичайну захоплюючу всесвіт, яка пробуджує по-справжньому тваринну енергію в людях.

«Я озвучую мультик» - незвичайне мультимедійне дійство, в якому зможуть взяти участь усі бажаючі. У залі театру відкриється студія звукозапису і «міжпросторовий портал», за допомогою якого гості форуму відправляться в мультиплікаційну прогулянку по Санкт-Петербургу і самі озвучать всі, що зустрінуть по шляху.

В основі сюжету барвистого мюзиклу з ритмами 1920-х лежить історія про кохання Джея Гетсбі до дівчини з вищого суспільства. У гонитві за мрією безрозсудний Гетсбі програє суворому матеріального світу, а його непередбачувані пригоди призводять до сумного результату.

Квитки на вистави можна придбати на майданчиках проведення заходів, а повна програма Санкт-Петербурзького міжнародного культурного форуму опублікована на офіційному сайті .