Ми - маленька, але горда балетна держава? Так це так! Гастролі Уляна Лопаткіна .... А плітки (професійні) натякають на ... Впізнаєте через тиждень, але теж велика і теж з Санкт-Петербурга. Публікуємо офіційний прес-реліз (текст і фотографії надіслані організаторами гастролей), але цей якраз той випадок, коли досить поглянути на фото і пащу до її ніг. І до яких ногам! Які ноги !!! І яка стати !! І під яку все музику - відео в кінці тексту, так що цікавим доведеться таки пройтися по посиланню.
В кінці січня в трьох найбільших містах Ізраїлю пройдуть гастролі першої леді російського балету, зірки світової балетної сцени, народної артистки Росії, прима-балерини Маріїнського театру в Санкт-Петербурзі Уляна Лопаткіна.

До укладення програми, яку зірка привозить до Ізраїлю, Уляна Лопаткіна підійшла з властивими їй відповідальністю і серйозністю. В даному перед гастролями інтерв'ю Уляна Лопаткіна підкреслила її ексклюзивність: "У цю програму входять уривки з відомих класичних і неокласичних балетів репертуару Маріїнського театру і з мого сольного репертуару. У програмі глядач побачить чудових танцівників кращих театрів Росії ".

І дійсно, бажаючи представити найбільш повну картину досягнень російської балетної школи, Лопаткіна привернула до гастролей в Ізраїлі зірок і санкт-петербурзького і московського театрів.

У програмі беруть участь постійний партнер Уляна Лопаткіна по сцені Маріїнського театру, перший соліст Андрій Єрмаков та заслужена артистка Росії, перша солістка Маріїнського театру Катерина Осмолкіна. Разом з ними на сцени ізраїльських концертних залів вийдуть перші солісти санкт-петербурзького Михайлівського театру Анастасія Ломаченкова і Антон Плоом, прима-балерина театру ім. Станіславського і Немировича-Данченка (Москва), Оксана Кардаш та провідний соліст Іван Міхальов.

Коронована званням "Божественна", яка прийняла естафету з рук Майї Плісецької, сьогодні Уляна Лопаткіна знаходиться на піку своєї творчої форми.Беззаветно віддана балету, з дитинства працюючи по кільканадцять годин на добу, Уляна Лопаткіна вже давно стала еталоном досконалості в світовому балеті. Але з роками прийшли ще й мудрість, і чуттєвість, і сьогодні в танці прима-балерини ми бачимо емоційність, яка в поєднанні з бездоганною технікою і створюють те диво, яким нас завжди обдаровував російський балет.

Сама Лопаткіна так описує в тому ж предгастрольном інтерв'ю ті завдання, які вона сьогодні ставить перед собою: "Роль в балеті вимагає особливої ​​психофізичної підготовки. Тобто треба готувати і душу і тіло для виконання особливого завдання. Є малюнок танцювальних рухів, які повинні бути пофарбовані живої людської емоцією. Звичайно, це важке завдання. Реальні почуття важко "закувати в кайдани" балетного руху. І щоб передати радість, печаль, біль душі, захоплення або страх, необхідно передати це в пластиці, в міміці, в жестах і все це без слів. Але щоб це виглядало природно на сцені, потрібно відтворити емоційний стан людини, а значить необхідно задіяти уяву, особистий досвід і пам'ять пережитого тобою. Тому в процесі створення малюнка ролі на репетиції відбувається якийсь обмін особистого світосприйняття і завдання ролі, образу, який ти виконуєш ".

Серед тих шедеврів, які представлять російські танцівники на чолі з Уляною Лопаткіна під час гастролей в Ізраїлі, обов'язково варто згадати про три вершинах, трьох танцях, в яких ізраїльська публіка побачить "Божественну" Уляну Лопаткін.

Це, звичайно ж, "Лебідь" Камілла Сен-Санса в знаменитій хореографії Михайла Фокіна. Контури танцювального малюнка допомагала Лопаткіна намічати сама велика Майя, і нам випаде унікальна можливість побачити спадкоємність поколінь в цій вершині балетного мистецтва.

Не можна не згадати сцени з "Кармен", в яких Уляна Лопаткіна буде блищати разом зі своїм партнером по сцені "Маріїнки" Андрієм Єрмаковим.

Ізраїльські глядачі зможуть оцінити і Лопаткін-хореографа, побачивши її в поставленому нею "Російському танці" на музику Чайковського.

"Важко лаконічно описати те, про що думає балерина під час танцю, - каже балерина. - Припускаю, що все дадуть відповідь на дане питання по-різному. Але, в основному, моя задача під час танцювального руху - це стати зримою музикою, зримою почуттям ". Можна бути впевненим, що під час своїх ізраїльських гастролей Уляна Лопаткіна та її колеги будуть саме такими - зримими, прекрасними і бездоганними.

У програмі ще десятки номерів, шедеврів світової балетної класики. Ізраїльський глядач зможе стати учасником цього свята світового рівня.

Гастролі Уляна Лопаткіна та зірки російського балету пройдуть:

28 січня 2016 року, в четвер, о 20.00 - в Тель-Авіві ( «Бейт-Опера»);
29 січня 2016 року, в п'ятницю, о 20.30 - в Беер-Шева (Центр сценічних мистецтв, великий зал);
30 січня 2016 року, в суботу, о 20.30 - в Хайфі (Центр Конгресів).
Квитки в касах «Браво» і «Леан» .
Подивитися кліп: https://www.youtube.com/watch?v=VHJ5y1lxC38&feature=youtu.be

Текст і фото представлені організаторами гастролей.

схоже

Ми - маленька, але горда балетна держава?
Com/watch?