http://dshi1sviridov.ru/ Дитяча школа мистецтв № 1 ім. Г. В. Свиридова

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПОСТУПАЮТЬ В МБУДО "ДШМ № 1 ІМ. Г.В. СВИРИДОВА"

Р

Перша в Балашисі Дитяча музична школа була відкрита в 1954 році рішенням Мособлісполкома. У класи фортепіано, скрипки і баяна були зараховані 20 учнів. Сьогодні ж понад 1500 учнів отримує в її стінах додаткову освіту в галузі знань «Мистецтво». А серед півсотні викладачів є ті, які, закінчивши школу продовжили музичну освіту і повернулися сюди працювати.

У 1991 році Рішенням Балашихинского міськради № 1067/23 Дитяча музична школа №1 м Балашихи була перетворена в школу мистецтв. З тих пір в школі з'явилося не тільки художнє відділення, але і хореографічне, а також таке рідкісне відділення, як "Музичний театр" . Постійно розширюються можливості класичного музичного відділення - півтора десятка спеціальностей можуть освоювати діти від 5 до 18 років і для загального розвитку, і з перспективою подальшого навчання.

У 1998 році школі було присвоєно ім'я російського композитора Г. В. Свиридова, тому 2018 рік невіддільний від девізу «20 років з ім'ям Свиридова». За ці роки школа увійшла в Асоціацію шкіл ім. Г. В. Свиридова (2002 г.), організувала Музей життя і творчості композитора (2004), щорічно проводить Російський відкритий фестиваль-конкурс пам'яті Г. В. Свиридова « І в серці світить Русь ... ».

У 2003 році школа стала Лауреатом премії Губернатора Московської області «За досягнення в галузі культури і мистецтва». У 2017 році зайняла почесне 2-е місце в рейтингу дитячих шкіл мистецтв Московської області . Багато творчі колективи та солісти школи є лауреатами та дипломантами престижних обласних, російських і міжнародних конкурсів, учасниками масштабних культурно-просвітницьких проектів міста та області. Десять учнів школи відзначені іменними стипендіями Адміністрації міського округу, а також Губернатора Московської області.