ДШІ7 - Офіційний сайт Дитячої Школи Мистецтв №7 міського округу Балашиха

Інструкція_по_подаче_заявленія_на навчання доступна в розділі "Документи" нашого сайту за посиланням:

Вступні іспити на відділення «Образотворче мистецтво» пройдуть за адресою:

г. Балашиха, Мкр. ЦОВБ, д. 14

ПОДАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ЗАЯВ ЧЕРЕЗ РПГУ ПРИПИНЯЄТЬСЯ СУВОРО 15 ЧЕРВНЯ І ВІДНОВЛЮЄТЬСЯ 20 СЕРПНЯ.

ВСЕ ЗАЯВИ, ПОДАНІ з 16 ЧЕРВНЯ по 19 СЕРПНЯ ВКЛЮЧНО будуть відхилені НА ПІДСТАВІ АДМІНІСТРАТИВНОГО регламенту, затвердженого наказом ДИРЕКТОРА №53 / адм від 25.10.2018

Зразкові завдання для перевірки творчих даних на прийомних випробуваннях - у розділі "ДОКУМЕНТИ":

ПРО НАШУ ДШМ

Муніципальне бюджетна установа додаткової освіти міського округу Балашиха «Дитяча школа мистецтв №7» ( "МБУДО ДШМ №7"). Дитяча школа мистецтв вищої категорії. Рік заснування - 1978 р

Ліцензія серія 50 Л 01 № 0003402 від 25.03.2014г. Реєстраційний № 71523.

Свідоцтво про державну акредитацію АА 150328. Реєстраційний № 4228 від 29.06.2009г.

Школа розташована за адресою: Московська область, міський округ Балашиха, д. Пестово, будинок 6Б

Тел. / Факс 8 (498) 520-30-53, е-mail: [email protected]

Школа працює в 2 зміни, 7 днів на тиждень, згідно із затвердженим розкладом індивідуальних і групових занять з 8.00 до 20.00 годин. Навчання ведеться російською мовою. Директор Лазарева Юлія Валеріївна - піаністка, композитор, лауреат міжнародних конкурсів.

Дитяча школа мистецтв №7, Лауреат муніципальної премії в галузі культури і мистецтва г.о. Балашиха, була заснована в 1978 році для дітей сільських територій і працює на протязі 40 років в агромістечок. З а роки існування ДШМ №7 контингент зріс з 50-ти до 600 учнів. У ДШМ №7 відкриті і діють сім відділень по вісімнадцяти спеціальностями: фортепіано, синтезатор, скрипка, баян, акордеон, гітара, домра, балалайка, флейта, саксофон, труба, тенор, валторна, академічний вокал; хоровий і хореографічне відділення, відділення образотворчого мистецтва і музичний театр "Діти Мельпомени".

Понад 800 учнів отримали свідоцтва про закінчення школи, 62 випускника продовжили професійну музичну освіту і стали студентами Московської військової консерваторії, коледжу при Московській консерваторії ім. П.І. Чайковського, Державного музичного коледжу ім. Гнєсіних, музичного училища в складі ГМПІ ім. Іпполітова-Іванова, Державного музичного училища естрадно-джазового мистецтва, Московського Університету культури, музичного коледжу ім. А. Н. Скрябіна і багатьох інших музичних навчальних закладів. Шестеро з них повернулися дипломованими фахівцями і працюють в рідній школі.

З ьогодні в ДШМ №7 працюють 23 висококваліфікованих педагога: 17 викладачів вищої категорії, 7 - першої категорії. Викладачі ДШМ №7 мають почесні звання: О.І. Грибова - "Заслужений працівник культури Московської області", С.А, Васильєв - "Почесний працівник загальної освіти РФ", А.Ю.Марфіной і Є.В. Ковальової присвоєно Почесне звання «Кращий працівник культури міського округу Балашиха»; викладачі нагороджені Почесними грамотами та подяками Міністерства Культури МО, Міністерства Освіти МО, Губернатора Московської області, Московської Обласної Думи і Глави Міського округу Балашиха.

Викладачі та учні - активні учасники творчих заходів Міністерства культури Московської області та Міського округу Балашиха. Кращі учні школи, в тому числі діти-інваліди, щорічно стають стипендіатами Губернатора Московської області, Адміністрації г.о. Балашиха. Тільки в поточному навчальному році 255 учнів ДШМ взяли участь в 56-ти конкурсах міжнародного, всеросійського, обласного та міжзонального рівнів, 93 з них стали лауреатами; проведено 243 заходи, які відвідали 12 899 чоловік, в тому числі 7644 дітей і підлітків.

Завдяки спільній творчій атмосфері, що панує в школі, зберігаються традиції, які служать запорукою її унікальності та неповторності.

«Дитяча школа мистецтв №7" міського округу Балашиха входить в десятку кращих освітніх установ культури за результатами рейтингу освітніх установ культури Московської області 2017 і 2018гг.

За підсумками минулого навчального року займає почесне 8-е місце серед 203-х дитячих шкіл мистецтв Московської області.