NEWSru.com :: Путін і Ді Капріо озвучать фільм "Байкал

Ігор Добровольський, глава компанії "Люксор" і продюсерського центру "Новий час" представив в міністерстві культури РФ проект масштабного фільму про найвідомішого озері Росії

Ігор Добровольський, глава компанії "Люксор" і продюсерського центру "Новий час", представив в Міністерстві культури РФ проект масштабного фільму про найвідомішого озері Росії, в якому мають взяти участь кінематографісти з США, Франції і Китаю. До зйомок фільму "Байкал - серце світу 3D", який відразу буде зніматися в 3D-форматі, повинні підключитися фахівці, які працювали з Джеймсом Кемероном.

Бюджет виробництва становить 70 млн рублів, з яких продюсери 7 млн ​​рублів попросили у Мінкульту РФ. Приватні інвестори вклали в картину 33 млн рублів. як передає ProfCinema , Передбачається, що тільки на території Росії фільм має запрацювати 85 млн рублів.

Режисером фільму про Байкалі стане Світлана Батьківщина-Заярська. Леонардо Ді Капріо, відомий своїми екологічними ініціативами, вже дав згоду озвучити англійську версію картини. Російськомовну версію запропоновано озвучити президенту РФ Володимиру Путіну. За словами Ігоря Добровольського, пропозиція глави держави вже направлено. Відповіді поки не надходило, проте знімальна група розраховує, що він буде позитивним.