На сайті АлтГУ розміщена сторінка III Студентського конгресу народів Азії, приуроченого до свята «Навруз»

Студентський конгрес народів Центральної Азії, приурочений до національного свята перських і тюркських народів «Навруз» став традиційним комплексним заходом в рамках Програми розвитку діяльності студентських об'єднань АлтГУ, спрямованим на інтеграцію студентів-іноземців Алтайського державного університету та міста Барнаула в освітню, спортивну та культурну університетське середовище , соціальну адаптацію іноземних студентів, вибудовування міжкультурного молодіжного діалогу, презентацію культури і традицій народів і країн, які святкують Навруз. Головним гаслом III Студентського конгресу народів Центральної Азії стали слова «Назустріч XIX Всесвітнього фестивалю молоді та студентів», який пройде в цьому році в Москві і Сочі з 14 по 22 жовтня.

З ініціативи Асоціації іноземних студентів АлтГУ і за погодженням з національно-культурними об'єднаннями республіки Казахстан, Киргизької Республіки та Республіки Таджикистан захід був проведений 14-22 березня 2017 року.

Програма III Конгресу включала освітні, спортивні, творчі та культурно-просвітницькі заходи.

на сторінці конгресу розміщені змістовні матеріали конгресу, фотозвіт і презентація, а також відеоролики про проведення заходу.