Прем'єра «Життя і смерть Янки Купали» в музичному театрі

Вистава «Життя і смерть Янки Купали» представить 28 і 29 червня Білоруський державний академічний музичний театр.

Прем'єрний спектакль «Життя і смерть Янки Купали» - музична драма-версія Анатолія Делендіка і Олега Ходосько, створена за мотивами книги Павичі Мядёлкі «Сцежкамі жицця» на лібрето Анатолія зеків.

Ідея створення вистави належить директору театру Олександру Петровичу і художньому керівникові Адаму Мурзічу. Майстри музичного театру Білорусі вперше звернулися до теми життя і смерті Янки Купали, в біографії якого донині безліч загадок і таємниць. Цей спектакль - данина поваги великому білоруському поетові.

Автори і режисер-постановник вистави провели серйозну підготовчу роботу: спілкувалися з працівниками Державного літературного музею Янки Купали, працювали з зберігаються в ньому документами.

У складі постановочної групи: режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв Російської Федерації, головний режисер театру Михайло Ковальчик; диригент-постановник - лауреат міжнародного конкурсу, головний диригент Юрій Галяс; художник-постановник - Ілля Подкопаев; балетмейстер-постановник - Наталія Фурман; керівник сценічного ансамблю солістів - Ігор Баканов.

У виставі будуть задіяні артисти: заслужений артист Республіки Білорусь Василь Сердюков, лауреати міжнародних конкурсів Сергій Сутько, Віктор Ціркуновіч, Ольга залізяки, Вікторія Жбанкова-Стріганкова, Катерина Дегтярева, дипломанти міжнародних конкурсів Анна Бєляєва, Олександр Осипець, артисти театру Сергій Килессо, Андрій Асімовіч, Сергій Жаров, Станіслав Гелді, Олександр Міцкевич, Руслан Секацкий, Микита Якимович, Сергій Якушенко, Євген Далідовіч, Роман Гриців.

джерело: БелТА