У Росії хочуть захистити почуття віруючих спеціальним знаком

1. Орфографічна помилка в тексті:

3 жовтня 2012 12:19 Переглядів: 3 жовтня 2012 12:19 Переглядів:   Зображення з блогу Артемія Лебедєва

Зображення з блогу Артемія Лебедєва.

Російський дизайнер і блогер Артемій Лебедєв оголосив конкурс на створення спеціального знака "Тут можуть бути ображені релігійні почуття віруючих". Подібно вікової маркування кінофільмів, знак буде попереджати: там, де він розміщений, громадяни можуть бути ображені в найкращих почуттях, повідомив Лебедєв в своєму блозі .

Дизайнер оголосить переможців конкурсу через тиждень, а пізніше їх роботи будуть представлені на виставці, організованій за допомогою Марата Гельмана. Скандальний галерист також розмістив текст оголошення в своєму інтернет-щоденнику.

Раніше в галереї Гельмана на "Винзаводі" атаці православних активістів і козаків піддалася виставка "Духовна лайка". Невдоволення віруючих викликали створені в іконописній стилістиці образи учасниць Pussy Riot. На наступний день після бійки невідомий повідомив, що виставкові зали замінована.

Приводом став і інцидент, який стався напередодні в центрі Москви - ображені мусульмани побили промоутерів музею еротики "Точка G". Одному з працівників була потрібна госпіталізація, повідомив творець музею Олександр Донський.

Нагадаємо, 26 вересня в Держдуму був внесений законопроект про кримінальне переслідування за образу почуттів віруючих і осквернення святинь, що передбачає покарання від штрафу до декількох років позбавлення волі. У той же день ЗМІ повідомили, що православні активісти підготували позов проти Артемія Лебедєва, який "написав в своєму блозі слово" Бог "з маленької літери".

На початку вересня прес-секретар патріарха, диякон Олександр Волков закликав користувачів Мережі звернувся LiveJournal з проханням закрити "ЖЖ" дизайнера. Обурення РПЦ викликала пропозиція Лебедєва створювати "фотожаби" на патріарха Кирила.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "У Росії хочуть захистити почуття віруючих спеціальним знаком". інші Світові новини дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.