Дивовижний Пікнік Слави Фролової

4 липня в парку ім. Пушкіна, в черговий раз пройшло незабутнє і унікальне в своєму роді захід - ART Пікнік Слави Фролової.

Ідейним натхненником створення АРТ Пікніка є відома українська телеведуча, журналіст, режисер, і просто чудова жінка - Слава Фролова. Протягом трьох років, ціла команда фахівців на чолі з їхнім головним ідеологом, реалізує на єдиній території всі найцікавіші напрямки творчої та культурної діяльності.

Наша компанія «інвайт» вирішила не залишатися осторонь і взяти участь в соціально-культурному проекті, забезпечивши чистоту і порядок під час його проведення.

Варто відзначити, що участь наших співробітників в подібному роді мистецькому заході було новим і надзвичайно цікавим з точки зору отриманих позитивних емоцій. Адже протягом цілого дня на території парку проходило безліч захоплюючих дій: навчання американським танцям, арт-терапія, майстер-класи з handmade, джазовий концерт і багато іншого.

Компанія «інвайт» як завжди не зупиняється на цьому проекті і готова стати партнером наступних не менш цікавих соціальних заходів.

деталі: http://artpicnic.org/partners/