Вірменські танці. Танці народів Кавказу в Москві.

Вірменські танці - безсумнівно одне з кращих і найбільш демонстративних показників, що показують красу і різноманітність культури Вірменії, які є втіленням вірменського духу.

Кочарі - один з основних вірменський танців, який так люблять танцювати жителі Вірменії. Дослівний переклад "Кочар" (Гоч арі) - сміливець, хоробрий чоловік. За старих часів танець вважався "разогревочное" перед початком битви, так як допомагав війнам налаштуватися на майбутній бій.

Берд - національний вірменський танець, в дослівному перекладі означає - "фортеця". Ви запитаєте, чому "фортеця"? Все дуже просто: під час виконання цього цікавого вірменського танцю, будується жива фортеця з учасників танцю, залазять один одному на плечі.

Ярхушта - вірменський барабанний танець. Танець корінням йде ще з язичницького минулого Вірменії. Виконувався як перед битвами, так і після них. Виходило два бійця, які зі зброєю в руках і обладунках билися в танці. Природно, ці поєдинки були умовними.

Школа вірменських танців в Москві або будь-якому іншому місті країни дає можливість навчатися як дорослим, так і дітям. Атмосфера земляцтва і дружелюбності як з боку педагогів, так і всередині танцювальних колективів притягує бажаючих поринути в світ красивого і неповторною хореографії вірменських танців.

Навчання вірменським танцям останнім часом вельми стало досить затребуваним видом послуг як в Москві, так і в інших містах Росії. Це обумовлено бажанням жителів - етнічних вірмен бути якомога ближче до культури і традицій свого народу, а також передати і зберегти цю складову для своїх дітей, народжених не в Вірменії.

Примітно, що курси вірменських танців вельми популярні і затребувані не тільки для етнічних вірмен, а й для представників інших народностей. В ансамблях є представники багатьох народностей, які не мають прямого відношення до Вірменії.

Відео в тему: Вірменський танець "Берд".

Ви запитаєте, чому "фортеця"?