NEWSru.com :: Помер відомий книгознавець Аркадій Мильчин

Помер відомий книгознавець Аркадій Мильчин

Книгознавець, редактор, автор безлічі робіт, присвячених культурі і техніці редактури, Аркадій Мильчин помер минулої суботи в віці 89 років. Про це в Facebook повідомив його онук, літературний критик Костянтин Мильчин. За його словами, причина смерті - рак печінки.

Аркадій Еммануїлович Мильчин народився в 1924 році, учасник Великої Вітчизняної війни, випускник редакційно-видавничого факультету Московського поліграфічного інституту. Працював у видавництвах "Мистецтво" та "Книга", повідомляє Colta.ru .

У 1977 році захистив кандидатську дисертацію на тему "Редакторський аналіз тексту". Роботи Аркадія Мильчин присвячені, зокрема, методиці редагування, редакторському аналізу, культурі книги.

З 1944 року Аркадій Мильчин збирав витримки про редагування і редакторів, що з'являлися у вітчизняній пресі. До 2010 року колекція перевищила 150 авторських аркушів. Вибрані тексти склали антологію "Про редагуванні і редакторах. Антилогічні збірник-хрестоматія" (2011). У 2011 році відкрився сайт "Едіторіум.ру" , На на якому опублікована повна колекція Аркадія Мильчин.