Як в Абу-Дабі Лувр відкривали

Музей, який будували близько 10 років, нарешті відкрили грандіозним шоу.

У день урочистого відкриття Лувра в Абу-Дабі на скляній піраміді "материнського" паризького музею була організована світлова проекція, присвячена новому проекту. На паризькому Луврі демонстрували елементи самої будівлі музею в Абу-Дабі і експонати з його колекції.

Про це пише "Новий час". Спеціально до запуску амбітного арт-проекту в ОАЕ прибув президент Франції Еммануель Макрон.

Музей, який будували близько 10 років, нарешті відкрили грандіозним шоу В Абу -Дабі з'явився свій Лувр / Фото: АА

У той же час в самому Абу-Дабі на закритому відкритті за кілька днів до офіційного було організовано виступ французького Insula Orchestra. Музиканти виступили на платформі, оточеній водою. Під час концерту приміщення музею прорізали світлові промені, а під час фіналу прямо з даху посипався дощ з "зірок".

Для урочистого відкриття по периметру 180-метрового купола були встановлені великі ліхтарі, які, за словами архітектора музею Жана Нувеля, нагадують йому торт до дня народження. "Вони тільки там три дні, для відкриття, і потім він буде виглядати набагато краще, повірте мені", - говорить архітектор.

Також відкриття ознаменувало величне шоу феєрверків і світлових проекцій на самій будівлі Лувру Абу-Дабі.