Ресторан Китайські Новини на Новому Арбаті в Москві на Н.Арбате: китайська кухня, забронювати - рецензії, відгуки, фото, телефон і адресу

Вони знайшли один одного, «Китайські Новини» і Новий Арбат. симбіоз китайського ресторану для мас і однією з найголовніших туристичних вулиць міста виглядає настільки гармонійно, що я не здивуюся, якщо цей союз триватиме багато років, як колись довго дружили Новий Арбат і ресторан «Кишмиш» . Піднявшись на другий поверх торгової розважальної лінії, що тягнеться уздовж будинків-книжок, «Китайські Новини» вписалися в Новоарбатского штучно створену атмосферу строкатості і вуличних розваг, як кришталева туфелька підійшла Попелюшку.
Вони знайшли один одного, «Китайські Новини» і Новий Арбат

На першому поверсі за вивіскою та самотньою скляними дверима розташувалася невелика закусочна, виконана в червоних тонах. Ресторан влаштувався поверхом вище. Обідня зал вийшов великий, світлий, строкатий, зі скляною кухнею, писаними стінами, різнокольоровими стільцями і великими вікнами з видом на вулицю. Природного світла багато, простору багато. Від інтер'єру повеівает відчуттям їдальнею, але для Нового Арбата це в порядку речей, тому що там важливі не стільки унікальність і комфорт, скільки ситність і ціни.
Меню - велике, в картинках, з додатковими фактами та інформацією на полях. Назви - знайомі. Описи впізнавані, перевірені в інших точках мережі. акцент китайський , Без зайвої Паназіі і непотрібних ускладнень. Їду відрізняють простота і прямолінійність. Зовні страви здебільшого відповідають своїм картинкам, що радує. Порції великі. Ціни прийнятні. Смаки і аромати спрощені, усереднені, без зайвих витребеньок і модерних переплетень. Нічого дивного, нічого запам'ятовується.

• Парові пельмені Сяолунбао, 390 ₽
  • Смажені пельмені Го-ті , 490 ₽
  • Салат з теплим хрустким баклажаном, 390 ₽
  • Кисло-гострий суп, 370 ₽
  • Свинячі ребра, 550 ₽
  • Соковита свинина Ча-Шао, 240 ₽
  • Дуже щедра тайванська локшина з яловичиною в бульйоні, 680 ₽
  • Свинина Юйсян , 390 ₽
  • Вода San Benedetto б / г 0.75, 310 ₽
  • Пиво Tsingtao 0.5, 550 ₽

«Кисло-гострий суп» вийшов густий, але монотонно кислий, без спецій і гостроти. «Салат з теплим хрустким баклажаном» також не відрізнявся смаковими різноманітністю. Баклажани були лише злегка солодкуваті, зовсім не гострі і нітрохи не пряні. Зате до паніровці ніяких питань. Вона була на місці і нічим страви не заважала. «Парові пельмені Сяолунбао» зі свининою мали приглушений смак, хоча бульйону всередині було багато, і він був осудності насичений. «Смажені пельмені Го-ті» з бараниною вийшли ніжніше своїх парових побратимів. Смаку більше, тісто ніжніше, начинка бадьоріше. На відміну від пельменів, «Свинячі ребра» з розділу «BBQ по-китайськи» вийшли невиразні, сухі і жорсткі. М'ясо від кістки відділятися не хотіло, на додаткові соуси ніяк не реагувало, жуватися відмовлялося. «Соковита свинина Ча-Шао» виглядала зовсім соковито, а мляво і розбудовувала свою сухістю, відсутністю хоч яких-небудь ароматів і прісності. «Дуже щедра тайванська локшина з яловичиною в бульйоні» також заслужила мінус. По суті це була балія абсолютно прісного супу: вода, локшина і кілька шматків несмачного м'яса. Краще йшли справи з «свинини Юйсян». Блюдо було пристойної якості, насичене китайськими смаками, з добротними інгредієнтами і багаторівневими відтінками.
Обслуговування - похвально швидке, приємно інформативне і не нудьгуюче, навіть при залі, заповненому на третину. Для Нового Арбата це плюс, причому відчутний.
Підсумок такий:
Широка плиткова пішохідна зона з гойдалками і розвагами, нові місткі парковки, ТЦ «Весна», Black Star Burger зі своїми чергами, кінотеатр «Жовтень», «Будинок книги», чотири станції метро, ​​туристи, відпочиваючі городяни, молодь, сміх, шум, музика, а тепер ще й «Китайські Новини», ресторан, в якому головне - не смакота, індивідуальність або свіжість, а масовість.

Підсумок такий:   Широка плиткова пішохідна зона з гойдалками і розвагами, нові місткі парковки, ТЦ «Весна»,   Black Star Burger   зі своїми чергами, кінотеатр «Жовтень», «Будинок книги», чотири станції метро, ​​туристи, відпочиваючі городяни, молодь, сміх, шум, музика, а тепер ще й «Китайські Новини», ресторан, в якому головне - не смакота, індивідуальність або свіжість, а масовість