Куди піти в Києві (вересень-жовтень 2013)

1. 23 вересня: Семінар. Секрети самоорганізації: як нічого не забувати і все встигати
  2. 19 - 22 вересня: Дні Львова в Києві
  3. 24 - 29 вересня: Тиждень Іспанії на Арт-Пікнік Слави Фролової
  4. 4 жовтня: Ніч рекламожерів
  5. До кінця жовтня: Виставка "Нехай всередині, за гіпсом цієї маски, рухливі ховаються риси"

Звичайно, відсутність теплого вересня і бабиного літа б'є по настроению, від чого воно старанно прагне піти в мінус, ми пропонуємо вашій увазі анонс майбутніх цікавих подій - виставки, семінари та цікаві заходи. Досить сумувати і ставити хештеги # летокончілось, # ненавіжуосень - краще проведіть цей час з користю (поки не випав сніг висотою в метр). Погнали!

"За 15 хвилин? Ой, да конечно пам'ятаю, вже на місці ... майже "- про Вас? Вітаємо! Нас, таких забудькуватих, дуже і дуже багато. І ось ми постійно поспішаємо, біжимо і запізнюємося - чи не час щось поміняти і використовувати свій час і зусилля раціонально і по максимуму? А всього то потрібно в вечір понеділка приділити час і відвідати семінар, давши собі можливість змінюватися - не гарантуємо, але спробувати варто. Головне, не забудьте: 19.30, понеділок о Smart cafe Bibliotech.

19 - 22 вересня: Дні Львова в Києві

Хто любить Львів так само сильно, як команда dobovo.com ? Були? Як? Як не були? У Львові? Тоді це чудова можливість для вас зануритися в незабутню атмосферу львівських двориків, історичного центру, насолодитися смачною львівською здобою, кнайпами і кави. А який Львів без музики? Організатори подбали і про це - ввечері суботи вас чекає Академічний симфонічний оркестр Львівської обласної філармонії. Якщо Ви не кинули читання після слова "симфонічний", то тест на витримку ви пройшли, а значить нагорода буде сумірною - 22 вересня (19: 30-20: 30, Сцена в Італійському дворику) пройде творча зустріч з легендарним фронтменом групи "Океан Ельзи "Святославом Вакарчуком. Така подія пропускати категорично неприпустимо. Нагадуємо - 19-22 вересня, Мистецький арсенал.

24 - 29 вересня: Тиждень Іспанії на Арт-Пікнік Слави Фролової

Хамон, корида, сангрія - що там ще в тій Іспанії-то є? А ось і є! І багато чого цікавого - майстер-класи, семінари, гастрономічний фестиваль іспанської кухні, уроки іспанської мови, кіно, різні ігри, в тому числі, відома піньята - все це і багато іншого чекає вас на арт-пікніку. Весь тиждень, щодня, як мінімум 10 майстер-класів (а у іспанців є чому повчитися, повірте). Під кінець тижня можна буде запалити на сальса-вечірці і, яка ж Іспанія без футболу? Товариський матч між представниками іспанського посольства і футбольною командою українських зірок. Заразитися іспанським настроєм можна буде на ВДНГ.

4 жовтня: Ніч рекламожерів

Захоплююча подорож по 40 країнам світу не встаючи з крісла, море емоцій і вражень на рік вперед - ось що таке «Ніч пожирачів реклами» в Україні. Програма "Сінематікі" завжди непередбачувана і оригінальна, і щоб потрапити в неї, ролик необов'язково повинен бути призером «Каннських левів». "Ніч" 2013 року принесе всім любителям креативу ролик-квест з Деніелом Крейгом, зомбі-апокаліпсис від служби доставки, співаючих японців і багато, багато іншого. "Поїсти" можна буде у Сінема Сіті, о 20.00.

Як з нервами? Міцні? Тоді продовжуємо. Що сказати, в Музеї Однієї вулиці проходить дуже незвичайна виставка, експонатами якої є посмертні гіпсові маски відомих політичних і громадських діячів різних епох. На виставці близько 250 експонатів, є на що подивитися, і, може, задуматися, а може надихнутися. У будь-якому випадку, пропускати виставку можна - місце дійства Музей Однієї вулиці, до кінця жовтня.

Це був наш міні-анонс цікавинок в кінці першого осіннього місяця, і, нехай він видався не найтеплішим, варто все ж урізноманітнити свої будні запам'ятовуються заходами, благо, їх в достатку.

Майже "- про Вас?
Були?