Календар подій Міжнародний виставковий тур знаменитої інсталяції відомої української художниці Оксани Мась "Вівтар націй" 3. квітня стартує в палаці Румянцевих і Паскевичей

Міжнародний виставковий тур знаменитої інсталяції відомої української художниці Оксани Мась Вівтар націй 3 Міжнародний виставковий тур знаменитої інсталяції відомої української художниці Оксани Мась "Вівтар націй" 3. квітня о 17:00 стартує в палаці Румянцевих і Паскевичей. Для відвідувачів виставка-презентація буде доступна з 4 квітня по 2 травня.

Оксани Мась - художниця, робота якої влітку минулого року стала сенсацією найпрестижнішої світової арт-виставки у Венеції. Її твір своєрідно відтворює Гентський вівтар братів Ван Ейк - шедевр епохи Відродження. На окремих дерев'яних елементах у формі яєць, з яких створено вівтар, зображені людські гріхи, бажання, страхи і комплекси. У розпису яєць брали участь представники різних верств суспільства понад 42 країн - від ув'язнених до ченців, від дітей до пенсіонерів. На думку художниці, кожен, хто розмалював хоча б одне яйце, очистив душу, адже усвідомлення свого гріха веде до просвітління.

Грандіозна інсталяція "Вівтар націй" по завершенні з'явиться підсумком представленого Україною проекту "Post-vs-Proto-Renaissance" - самого безпрецедентного і великомасштабного, на думку журі та преси, проекту на 54-й Венеціанській бієнале (2011). Проект "Post-vs-Proto-Renaissance" став лідером глядацьких симпатій і найбільш обговорюваним в світових ЗМІ. Щодня на бієнале близько 2000 чоловік будувалося в чергу для того щоб побачити "Ворота до раю", "створені з гріхів".

Проект Оксани Мась став одним з номінантів на кращу роботу 54-й Венеціанській бієнале. За версією журналу "ART INVESTOR" (N4, 2011) арт-об'єкт увійшов в дев'ятку найкращих жіночих проектів бієнале. Понад 100 видань та інтернет-сайтів висловили своє захоплення українським проектом, назвавши його "другим Відродженням світового мистецтва".

Одеситка Оксана Мась - одна з найвідоміших у світі українських художниць. Вона провела понад 80 персональних виставок по всьому світу і підкорила культові світові арт-ярмарки - Art Basel, Freeze, Fiac і Armory Show. Увійшла в список 100 художників світу, роботи яких оцінюються в співвідношенні ціна - якість (за версією авторитетного американського журналу "The Art Newspaper", N6, червень 2011). Роботи Оксани Мась представлені в музеях, культурних фондах і в 150 приватних колекціях по обидва боки земної кулі - від США до Японії.

• Час роботи виставки: вт-пт - с11: 00 до 19:00; сб., нд. - 10: 00-18: 00 $ вихідний - понеділок.
  • Довідки за тел .: (0232) 74-19-11, 70-33-46.