З 25 по 27 серпня на коливанських озері пройде XIII фестиваль бардівської пісні «Звенигора-2017»

У 5 км від села Саввушка на мальовничому березі Коливанського озера з 25 по 27 серпня традиційно пройде XIII фестиваль бардівської пісні «Звенигора-2017» .Фестиваль присвячений Року екології в Росії і 80-річчя Алтайського краю.

У програмі фестивалю: концерт метрів бардівської пісні «Струни душі», концерт авторів-виконавців, концерт гумористичної пісні. В цьому році залишаться постійно діючі майданчики фестивалю: літературна вітальня (конкурс поетів і читців), «Звенигори присвячується ...» (відео-та фото-творчість про фестиваль), «Самоцвіт» (художня і декоративно-прикладна), спортивна. Для гостей та учасників фестивалю будуть організовані екскурсії по околицях Коливанського озера, скелелазіння, прокат велосипедів, прогулянки на катамаранах і гостьова вуха.

Вперше на фестивалі представлять свою творчу програму марійський центр культури Змеіногорского району з дегустацією національних страв.

«З роками фестиваль об'єднує не тільки любителів бардівської пісні, професійних музикантів, поетів, а й людей, хто любить активний туризм і культурний відпочинок на природі», - вважає Ганна Глазатова, заступник голови комітету з культури і туризму адміністрації Змеіногорского району.

Заявки на участь, подробиці про фестиваль: +7 (909) 501-4767; +7 (38587) 2-26-25, або написати на пошту: [Email protected] .

Місце проведення - Алтайський край, Курьінского район, с. Саввушка, дитячий оздоровчий табір «Чайка» (берег озера коливанських).

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ

факти:

• Виходять на сцену «Звенигори» виконавці, які пройшли прослуховування. Решта показують себе у нічного «вільного мікрофона».
  • Гостей, які приїхали без наметів, організатори фестивалю розміщують в корпусах дитячого табору.
  • Учасники «Звенигори» з'їдають під сотню літрів юшки і випивають не менш чаю.
  • Фоторепортаж з минулорічного фестивалю дивіться тут .

Фото з архіву Алтайтурцентра

джерело: Туристський центр Алтайського краю