Алтайський крайовий театр драми ім. В.М. Шукшина презентував новорічну казку «Чарівна кисть Діда Мороза» - Барнаул. Новини - Новини та події Барнаула і Алтайського краю

1. Алтайський крайовий театр драми ім. В.М. Шукшина презентував новорічну казку «Чарівна кисть Діда...
  2. Алтайський крайовий театр драми ім. В.М. Шукшина презентував новорічну казку «Чарівна кисть Діда Мороза»

У минулу п'ятницю в Міністерстві освіти і науки Алтайського краю пройшла прес-конференція, присвячена майбутнім дитячим новорічних ялинок в регіоні.

В якості почесних гостей на захід були запрошені актори театру драми Дмитро Плеханов і Віктор Осипов. Вони презентували журналістам краю казку «Чарівна кисть Діда Мороза», яка з 23 по 30 грудня буде показана в Алтайському крайовому театрі драми ім. В.М. Шукшина в рамках губернаторської ялинки.

Всього відбудеться 16 вистав, які відвідають понад 11 тис. Учнів 1-4 класів.

На прес-конференцію актори прийшли в казкових костюмах. До речі, це перший вихід акторів у сценічних образах. Робота над їх костюмами була закінчена буквально на днях.

«В театр приїхав художник з Санкт-Петербурга Марія Рикова. Вона в даний момент вносить останні штрихи в створення чарівних декорацій, казкових костюмів », - поділилися на прес-конференції Дмитро Плеханов і Віктор Осипов.

Покази казки «Чарівна кисть Діда Мороза» будуть проходити не тільки в рамках губернаторської ялинки. 30 грудня, а також з 2 по 8 січня її можуть побачити всі бажаючі.