«Культурне середовище міста» розгорнулася на дев'яти майданчиках Альметьевска

(Казань, 11 червня, «Татар-інформ»). У Альметьевске триває реалізація проекту «Культурне середовище міста». У суботу заходи в рамках проекту зібрали жителів нефтеграда на дев'яти майданчиках. Про це повідомляє прес-служба глави Альметьєвська муніципального району РТ.

Про це повідомляє прес-служба глави Альметьєвська муніципального району РТ

Всіх присутніх в сквері «Яшлек» захопила аніматорська програма «В пошуках втрачених фарб». У сквері ім. 60-річчя Альметьевска творчі колективи молодіжного центру представили концертну програму, в якій брали участь солісти та творчі колективи вокально-естрадної студії «Зоряний дощ» і вихованці підліткових клубів міста. У парку «Шамсінур» відбувся концерт вокального ансамблю «Гармонія» та народного хору «Дубравушка».

На міському пляжі для найактивнішої молоді була організована рок-вечірка. В парку ім. 60-річчя нафти Татарстану пройшов «Фестиваль фарб». На літературному дворику глядачів порадувала культурно-розважальна програма, підготовлена ​​фондом духовного відродження «Рухіят» ПАТ «Татнефть. На вулиці Гагаріна у всіх була можливість зануритися в танцювальну атмосферу і отримати море емоцій і позитиву. На вулиці Чехова виступила кавер-група BOURBON (Альметьєвськ), яка виконала хіти зарубіжної та російської музики.

У Палацу спорту «Ювілейний» відбулися майстер-клас «Намальований місто» і неформальний діалог з жителями міста про вуличне мистецтво. Його провів засновник Інституту дослідження і розвитку стріт-арту Михайло Астахов. Вуличний художник, дослідник міста і дизайнер Михайло Перов, який заснував фестиваль авторських наклейок «ФАН», провів майстер-клас для всіх, хто хотів дізнатися про історію вуличного малювання.

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.