Зірка серіалу "Кухня" вперше стане батьком - Шоу-бізнес - Сергій Лавигін з нетерпінням чекає, коли у нього народиться син або дочка | СЬОГОДНІ

1. Зірка серіалу "Кухня" вперше стане батьком
  2. Зірка серіалу "Кухня" вперше стане батьком
  3. Зірка серіалу "Кухня" вперше стане батьком

Сергій Лавигін. Кадр з серіалу

Зірка серіалу "Кухня" 35-річний Сергій Лавигін готується вперше стати татом. Як стало відомо 7days.ru , щасливе подія відбудеться зовсім скоро - на початку весни. Мама малюка, який народиться у 35-річного актора, - Анна Бегунова. Вона теж артистка: Анна закінчила Школу-студію МХАТ і служить в театрі імені Пушкіна

Пара з нетерпінням чекає, коли у них народиться син або дочка. "Аня і Сергій не одружені офіційно, але, щоб уникнути формальностей, швидше за все, найближчим часом вони оформлять свої відносини", - розповіли друзі пари.

В одному з недавніх інтерв'ю Лавигін зізнався, що вступ в шлюб для нього - особливе питання. Актор розповів, що хотів би наслідувати приклад своїх батьків і, якщо вже одружитися, то один раз і на все життя. "На жаль, серед моїх знайомих дуже багато прикладів, коли вони побігли в запалі пристрасті в ЗАГС, а потім дуже скоро розлучилися", - розповів Сергій. Ідеальну жінку він шукав до 35 років, і зараз, здається, знайшов ту саму єдину, з якою - "на все життя".