Зоопарк в Санкт-Петербурзі - режим роботи і вартість квитків - літо 2019, як дістатися і офіційний сайт

1. Режим роботи зоопарку в Санкт-Петербурзі - літо 2019
  2. Як дістатися до зоопарку в Санкт-Петербурзі
  3. Вартість квитків в зоопарк - літо 2019
  4. Основні відділи Зоопарку в Санкт-Петербурзі
  5. Заходи, що проводяться Зоопарком в Санкт-Петербурзі
  6. Офіційний сайт зоопарку в Санкт-Петербурзі

Фото зоопарку в Санкт-Петербурзі

Режим роботи зоопарку в Санкт-Петербурзі - літо 2019

• Щодня з 10:00 до 20:00
  • Каси закриваються на годину раніше
  • Павільйон «Екзотаріум» працює з 11:00 до 19:00

Адреса зоопарку

197198, Росія, Санкт-Петербург, Олександрівський парк, 1.

Як дістатися до зоопарку в Санкт-Петербурзі

найближча станція метро - «Горьковская». При виході зі станції метро повернути ліворуч і йти 5-10 хвилин по Олександрівському парку до входу в зоопарк. Також можна доїхати станції метро «Спортивна». При виході зі станції «Спортивна» знайдіть вихід, що веде до Великому проспекту П.С. Пройдіть по Великому проспекту один квартал, поверніть направо і йдіть по вулиці Звіринського (власне і названа в честь зоопарку, який раніше називали звіринцем) до Олександрівського саду. Пройдіть трохи наліво до входу в зоопарк.

Вартість квитків в зоопарк - літо 2019

• дорослі - 500 рублів
  • студенти державних вищих навчальних закладів, учні коледжів, ліцеїв, технікумів РФ (денне відділення) - 300 рублів
  • школярі від 7 до 18 років (необхідно пред'явити учнівський квиток) - 200 рублів
  • діти до 7 років - безкоштовно
  • пенсіонери старше 65 років - 100 рублів (необхідно пред'явити паспорт або водійське посвідчення)

Телефон зоопарку в Санкт-Петербурзі

+7 (812) 233-26-54

Зоопарк в Санкт-Петербурзі відкрився 14 серпня 1865 роки як приватний звіринець. Любителі тварин Софія і Юліус Гебгардт відкрили його в історичному центрі міста - на території Олександрівського саду. Перша колекція звірів складалася з тигрів, ведмедів, левиці, дрібних хижаків, водоплавних птахів і папуг. Засоби для підтримання колекції надходили з комерційної частини зоосаду - від ресторану і театру. До кінця минулого століття він прийшов в занепад і в 1908 році був закритий. У 1910 році власником зоосаду став російський драматичний артист С.Н. Новиков. Багато тварин, придбані ним, жили в зоосаді довго, деякі пережили війну. Так слониха Бетті загинула під час нальоту в вересні 1941 року, а самка бегемота Красуня пережила блокаду. У 1918 році зоосад був націоналізований.

Під час Великої Вітчизняної війни співробітники зоосаду в найтяжких умовах не припиняли роботу, зберегли тварин і разом з ними зустріли перемогу. І хоча місто поміняв свою назву, зоопарк носить ім'я Ленінградський. Це пояснюється пам'яттю про блокадний Ленінград, коли співробітники врятували тварин від загибелі.

Зоопарк в Санкт-Петербурзі - частина ансамблю історичного центру міста. Символом зоосаду є Білий ведмідь.

Цей унікальний куточок живої природи - один із самих північних зоопарків світу. І хоча є невеликим за розміром (його площа 7,4 га), тут міститься (станом на 01.06.2009) близько 3682 примірника і 647 видів тварин - мешканців усіх континентів, з яких 180 занесені в червону книгу. За кількістю примірників є другим після Московського зоопарку . Загальне планування зоосаду кінця 19 століття майже не змінилася.

Багато рідкісні види тварин розмножуються, навіть, незважаючи на те, для деяких з них немає можливості надати ідеальні умови для утримання (уріали, білі ведмеді та інші). Так в зоосад розмножуються білі ведмеді, андський кондор, лосі, олені Давида і інші тварини. Багато тварин-довгожителів. Все це можливо завдяки старанням людей, які тут працюють і створюють сприятливу атмосферу для тварин.

Основні відділи Зоопарку в Санкт-Петербурзі

У зоосаду працюють Відділи орнітології, копитних і гризунів, хижих ссавців, приматів і екзотаріум. Ці відділи займаються демонстрацією і розведенням диких тварин.

Для знайомства з тваринами на лекціях і бесідах існує відділ дресированих тварин. З цими тваринами співробітники виїжджають на лекції в школи і дитячі сади. Для підтримки здоров'я тварин працює Ветеринарний відділ. Населення може скористатися послугами ветеринарної клініки.

Кормової відділ готує корм для тварин. Прекрасні зелені зони - результат роботи садово-паркового відділу.

У багатьох святах беруть участь коні і ослики. Вони живуть і тренуються на Конюшні.

Заходи, що проводяться Зоопарком в Санкт-Петербурзі

У зоосаду відзначаються багато свят, в тому числі тут можна відзначити День народження. У ці дні для гостей влаштовуються театралізовані вистави, кінні шоу за участю хижих птахів, спілкування з дресированими тваринами зоосаду, ігри, конкурси, екскурсії, чаювання і багато іншого. Для дітей організовано катання на конях, показ ручних тварин.

А молодята можуть погодувати лебедів і сфотографуватися з ними. Ці птахи символізують вірність і щастя.

У зоосаді працює Поні-клуб, де дітлахи навчаються їздити на конях і тому, як за ними доглядати.

Однією з форм лікувальної терапії є іпотерапія - лікувальна верхова їзда. Тварини цього відділу беруть участь в постановках Маріїнського і Олександрійського театрів .

При зоосаду працює Гурток юних зоологів - один з кращих в Росії. Багато його випускники працюють в зоосад.

Розроблено соціальний проект «Здрастуй». Співробітники виїжджають з групою дресированих тварин до дітей з обмеженими можливостями. Хлопці мають можливість в безпосередній близькості побачити тварин, яких раніше вони бачили тільки на картинках. Інший проект - «Опіка». Надається можливість всім бажаючим опікати тварин. Кожному опікуну видається пам'ятний диплом, а інформація про нього розміщується на офіційному сайті зоопарку.

Зоосад відкритий для відвідувачів цілий рік без вихідних. У будь-який сезон тут є, що подивитися.

Офіційний сайт зоопарку в Санкт-Петербурзі

www.spbzoo.ru