Помер актор Олександр Лазарєв

Олександр Лазарєв-старший помер. Фото «Лента.ру»

У Москві 2 травня на 74-му році життя помер актор театру і кіно Олександр Лазарєв-старший.

Олександр Лазарєв помер у себе на дачі. Причини смерті не називаються. Передбачається, що похорони актора пройдуть 5 травня.

До останнього часу Лазарєв працював в Театрі імені Маяковського, куди він потрапив в 1959 році відразу після закінчення школи-студії МХАТ. У театрі актор зіграв більш ніж у 50 постановках. Серед його ролей були Дон Кіхот в "першому вітчизняному мюзиклі" "Людина з Ламанчі" в постановці Андрія Гончарова, Карлос Бланко в "Венсеремос! .." і багато інших. За останню роль він в 1977 році був удостоєний Державної премії СРСР.

Дебют актора в кіно відбувся в 1961 році. Тоді на екрани СРСР вийшла стрічка "Вільний вітер", в якій молодий Лазарєв виконав роль Янго. Пізніше були ролі в таких картинах, як "Викликаємо вогонь на себе!", "Демидови" (в цій стрічці Лазарєв зіграв Петра Першого), "Ще раз про любов" та інших. У 2008 році він був удостоєний ордена "За заслуги перед Вітчизною" третього ступеня.

Лазарєв був одружений на актрисі Світлані Немоляєвої. Їхній син, Олександр Лазарєв-молодший, також є відомим актором театру і кіно.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: Lenta.ru