Микола Носков в Хабаровську в Хабаровський крайовий музичний театр. Купити квитки на Микола Носков 21 вересня 2015

Додати в обране

Вартість квитків: 2000-4500р.

Купити квитки на концерт онлайн

Детальніше про подію:

21 вересня 2015 р. в Хабаровському крайовому музичному театрі Микола Носков представить програму «Воно того варте», що складається з кращих пісень за всі роки діяльності музиканта, а також з композицій з нового альбому.

Співак Микола Носков понад тридцять років працює на професійній сцені, він - екс-вокаліст і композитор групи "Парк Горького", провів сотні сольних концертів, яким незмінно супроводжував успіх в країні і за кордоном. За роки творчої діяльності Носковим створені концертні програми: "Дихаю тишею" (2000), "Ра-Дуга" (2003) і "За пояс в небі" (2006), які були представлені в Кремлівському Палаці з'їздів, де він виступив і як режисер постановник. Записані сольні альбоми: "Блажь", "Параноя", які пізніше перевидані під назвами "Я тебе люблю" і "Скло і бетон". Альбом "Дихаю тишею" записаний з академічним камерним оркестром "Musica Viva", альбом "По пояс в небі". Пісні "Дай мені шанс", "Сніг", "Це здорово", "Параноя", "Я тебе люблю" і багато інших стали народними хітами.

Шанувальникам Миколи Носкова добре знайомий його стиль: мінімум спецефектів, тільки живий звук і чарівний голос.

Дата проведення: 21 вересня 2015

Початок о 18:30