Нову експозицію іменного поїзда «Акварель» прикрасили натюрморти і пейзажі

На Арбатсько-Покровської лінії запустили потяг «Акварель» з оновленою експозицією. Інтер'єр вагонів прикрасили барвисті натюрморти і весняні пейзажі.

Близько двох мільйонів пасажирів, які їздять по синій гілці столичної підземки, побачать ці роботи.

«Не секрет, що" Акварель "є одним з найулюбленіших іменних поїздів серед жителів і гостей столиці. Цього року склад відзначить свій десятирічний ювілей. Нове оформлення якнайкраще впишеться в загальну концепцію поїзда, адже все картини тут виконані саме аквареллю », - повідомив заступник начальника Московського метро з комунікацій Олексій Ільїних.

«Завдяки тому, що" Акварель "курсує по Арбатсько-Покровської лінії, які отримали заряд творчого натхнення пасажири зможуть вийти на станції" Площа Революції "і продовжити знайомство з роботами художників-акварелістів на виставці в Манежі, яка відкриється 6 квітня. Тут же можна буде взяти участь в майстер-класах з різних напрямків прикладного мистецтва - від гончарної справи до вітража і мозаїки », - додали в прес-службі.

Поїзд - картинна галерея «Акварель» курсує по Арбатсько-Покровської лінії метро з 1 червня 2007 року. За цей час пасажири познайомилися з мальовничими шедеврами з колекцій Державного Російського музею, Державного музею образотворчих мистецтв імені А.С. Пушкіна, Вятського художнього музею і Третьяковської галереї, музею-панорами «Бородінська битва», Московського музею сучасного мистецтва та інших.

Останню виставку - «Місто в живопису» - зібрали з робіт, наданих Музеєм Москви. Вагони прикрасили роботами, присвяченими столиці. У їх числі репродукції картин Аполлінарія Васнєцова - майстри історичного пейзажу і одного з головних реконструкторів стародавньої Москви, який в своёмтворчестве спирався на археологічні та документальні дослідження. Також в експозиції увійшли роботи художників-акварелістів Миколи Маковського, Василя Сурикова і Володимира Аралова.

«Акварель» не єдиний тематичний поїзд метро . На Кільцевій лінії курсує склад «Легенди кіно» , Присвячений Московському міжнародному кінофестивалю. За Сокольницької гілці ходить "Червона стріла" , По Серпуховсько-Тимірязєвської - поїзд в честь 80-річчя «Союзмультфільму» , А також новий тематичний склад «Плехановец» . Він присвячений Російському економічному університету, які в цьому році відзначає 110-річний ювілей.