Концерт групи Звірі в Воронеже🎸: кращі хіти в акустиці 2017 / Сіті-парк «ГРАД»

Для групи ЗВЕРИ акустика це завжди експеримент, так буде і цього разу. Очевидна фішка цієї програми - балалайка, яку візьме в руки гітарист групи ЗВЕРИ Герман Осипов. У цих концертах група ЗВЕРИ вирішила зробити акцент на світлі і відмовитися від усіх спецефектів, щоб зосередити всю увагу глядачів на музиці. Це будуть головні хіти і пара сюрпризів, вся хитрість - в аранжуваннях.

Це будуть головні хіти і пара сюрпризів, вся хитрість - в аранжуваннях

ЗВЕРИ гратимуть в компанії професійних музикантів-перкусіоністів і духовиків, вони покажуть практично театральну вивіреність, глядач почує історію, наповнену зовсім новими для групи ЗВЕРИ звуками і аранжуваннями. Завжди добре виставлене світло і технічні складові дозволять ще більше перейнятися в глибину концерту, на якому буде затишна, камерна і майже домашня атмосфера.

Рома Звір виконає пісні з улюблених альбомів: "Голод", "Райони-квартали", "Коли ми разом, ніхто не крутіше", "Далі", "Музи" та ін.

"Акустика. Краще" - це унікальна можливість почути головні пісні групи ЗВЕРИ в новому виконанні: ніжність, мелодійні партії і море драйву - все це чекає вас 7 листопада в Event-Hall! НЕ пропустіть!

НЕ пропустіть