Сьогодні відзначає ювілей актриса Олександра Захарова

Радянська і російська актриса театру і кіно, народна артистка Росії, лауреат Державних премій РФ Олександра Захарова сьогодні відзначає 50-річний ювілей, передає "Белта" . Радянська і російська актриса театру і кіно, народна артистка Росії, лауреат Державних премій РФ Олександра Захарова сьогодні відзначає 50-річний ювілей, передає   Белта

Торжество з нагоди 50-річчя пройде без фото- і телекамер - не на сцені, в оточенні колег і шанувальників, а у вузькому сімейному колі. На дачі у актриси зберуться лише найближчі люди, розповідає "Театрал" . "Я все життя огороджувати територію особистому житті і намагаюся туди нікого не пускати. Тому що в житті я не граю", - зізналася Захарова.