Перший масовий пленер за мотивами творчості Айвазовського пройде в Москві

Фото: m24.ru/Юлия Накошная

У столиці вперше пройде акція "Московський пленер". 15 липня для всіх бажаючих і з будь-яким рівнем підготовки проведуть безкоштовні відкриті уроки малювання, повідомляє портал мера і уряду Москви.

Організовують річний пленер 63 міських культурних центру, а темою стане творчість художника Івана Айвазовського, 200-річчя від дня народження якого відзначається цього року.

Всім учасникам, а їх буде близько тисячі, безкоштовно роздадуть мольберти, полотна, фарби і фартухи. Протягом усього дня вони будуть малювати під керівництвом художників. Уроки пройдуть на свіжому повітрі. Тематика картин - водна, а створювати їх будуть олівцем, гуашшю, аквареллю і навіть піском.

Заздалегідь реєструватися на пленер не потрібно, достатньо вибрати майданчик і прийти на неї. Список всіх майстер-класів можна знайти на порталі дирекції з розвитку культурних центрів або на сайті найближчого культцентра.

У минулому році в Третьяковській галереї відкривали виставку "Іван Айвазовський. До 200-річчя від дня народження". Вона стала найпопулярнішою в 2016 році, обігнавши виставку Валентина Сєрова за кількістю відвідувачів. Виставку подивилися майже півмільйона людей при щоденній прохідності 5,5 тисячі відвідувачів. Вона стала одним з найбільших проектів ювілейного року Третьяковської галереї.