Фестиваль «Татар Жири» -2016 назвав імена переможців

(Казань, 17 грудня, «Татар-інформ», Айсилу Хафізова). Сьогодні в Казані проходить нагородження переможців XVII Міжнародного фестивалю «Татар Жири» ( «Татарська пісня»). Фестиваль підводить підсумки року в творчості виконавців татарської естради і вручає премію «Алтин Барс» ( «Золотий Барс») по 17 номінаціям.

Концертну програму цьогорічного фестивалю відкрив народний артист Татарстану і Башкортостану Айдар Галімов. Ведучі - Гульназ Сафарова і Айваз Садийров. Почесним гостем церемонії нагородження став Президент РТ Рустам Мінніханов.

У номінації «Відкриття року» премії «Золотий барс» удостоїлася молода виконавиця Аліна Сафіна. Вона виконала пісню «Розкажи мені свій секрет».
У номінації «Молодіжний проект» кращим визнано Раміль Закіров з піснею «Ех, дерт бар иде», а серед жінок в цій номінації першої стала Гульназ Батталово з піснею «Жаним».

Ильназ Бах удостоївся премії в номінації «Кращий відеокліп». «Від щирого серця хочу подякувати організаторам фестивалю свого глядача, який голосував за пісню, і авторів пісні», - сказав він зі сцени. У цій же номінації перемогла Сюмбель Билалова з піснею «Мехеббетке юк ара». «Якби не було вас, я б не стояла на цій сцені і не була б щасливою», - сказала вокалістка, звертаючись до залу.

Алсу і Азат Фазлиеви стали переможцями в номінації «Кращий дует».

У номінації «Краща лірична пісня» першість дісталася Рустаму Зулькарнаеву за пісню «Уткеннерге ніге кайтип булмий». Цього року Рустама вперше отримує статуетку Золотого Барса. Серед жінок у цій номінації кращою визнано Лілія Хайруллін за композицію «Кара еле күзлереме».

«Романтичним виконавцем року» визнаний Раміль Галімжанов, голос якого нікого не залишив байдужим.
Голова Комітету Державної Ради РТ з освіти, культури, науки і національних питань разив Валєєв вручив статуетку «Лідеру хіт-парадів» Ришат Фазлиахметову. З рук депутата нагороду отримала і співачка Ірке. Іменитий поет також прочитав зі сцени вірш, присвячений переможцям в цій номінації конкурсу.

У номінації «Кращий співак» перемогли Айрат Сафін і Азалія Зіннатова. А в номінації «Самий популярний автор-виконавець» найкращим визнали Ильмира Нагімову і Фірдус Тямаева. Вони отримували свої статуетки з рук керівника телерадіокомпанії «ТНВ», депутата республіканського парламенту Ільшата Аминова. Амінів подякував керівнику компанії «Барс-Медіа» Марата Гараева, міністра культури РТ Айрат Сібагатулліна за те, що колись вони разом починали цей проект. «Пора б« одружити »цей фестиваль, випустити в світ. Естрада переживає зміни, фестивалів стає більше », - зазначив він і привітав номінантів з перемогою.

«Найпопулярнішою співачкою року стала Ельміра Сулейманова (вже в п'ятий раз). Серед чоловіків премії удостоївся Ільдар Ахметов.

Спецпризу каналу «TMTV» удостоївся Мунір Рахман, а автором кращого кліпу визнана Азалія Зіннатова. Їх нагороджувала головний редактор каналу Лілія Кадирова. Ільдар Хакимов став володарем спеціального призу «Татар радіоси». У жіночій номінації нагороду отримала Ханія Фархи-Біктагірова.

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.