Топ подій в Москві на Хеллоуїн. Афіша BFM.ru

Наймістичніше свято року з разу в раз знаходить нові шляхи і формати, щоб познайомити жителів столиці з потойбічними силами Наймістичніше свято року з разу в раз знаходить нові шляхи і формати, щоб познайомити жителів столиці з потойбічними силами   Фото: PR-агентство «Бедуш & Мареннікова»   В цьому році гуляння відьом, зомбі і вампірів триватимуть особливо довго - з п'ятничного вечора аж до понеділка, 31 жовтня, на зміну якому за традицією прийде День всіх святих

Фото: PR-агентство «Бедуш & Мареннікова»

В цьому році гуляння відьом, зомбі і вампірів триватимуть особливо довго - з п'ятничного вечора аж до понеділка, 31 жовтня, на зміну якому за традицією прийде День всіх святих. BFM.ru вибрав кращі варіанти, як нестандартно провести ці затяжні Гелловіну вихідні.

1. Відвідати нічний «Бал вампірів»

Прем'єра легендарного мюзиклу Романа Поланскі «Бал вампірів» пройде 29 жовтня на сцені Московського палацу молоді, а буквально через день, 31 жовтня, в Хеллоуїн, відбудеться ексклюзивний нічний показ вистави. Глядачі запрошуються в театр в костюмах і гримі - неодмінних атрибутів цього загадкового і таємничого свята. Вистава розпочнеться о 22:00, а по ходу дії рівно опівночі на сцені розпочнеться бал у замку графа фон Кролока в другому акті мюзиклу.

У Хеллоуїн «Бал вампірів» пройде не тільки на сцені, а й у фойє театру. Глядачі стануть учасниками костюмованої «вампірської вечірки» і зможуть спробувати особливе «вампірське» коктейльне меню в барі. У гостей буде можливість зробити грим у кращих візажистів компанії MAC Cosmetics, партнерів мюзиклу «Бал вампірів», а обрані щасливчики зможуть навіть сфотографуватися зі своїми кумирами.

31 жовтня, Театр МДМ, Комсомольський проспект, 28. Подробиці на сайті .

Мюзикл «Бал вампірів». Фото: PR-агентство «Бедуш & Мареннікова»

2. Взяти участь в «Забігу всіх святих»

Повальна мода москвичів на біг придбає нове звучання. У суботу, 29 жовтня, святкування Дня всіх святих почнеться з ювілею - 20-го забігу Parkrun «Кузьминки». Традиційна пятикилометровая пробіжка о 9:00 перетвориться на справжній маскарад з персонажами легендарних фільмів жахів і книжкових страшилок. На цей раз бігти будуть Едвард Руки-ножиці, чаклуни, лісовики та інші казкові персонажі, причому приз отримає не тільки той, хто прийде до фінішу першим, але і володар кращого костюма. Вболівальників під час змагань чекають конкурси та спеціальна розважальна програма.

Святкування Хеллоуїна продовжиться і в неділю, 30 жовтня: легкоатлетичний костюмований благодійний «Забіг всіх святих» відкриється о 8:00 біля головної сцени. Зареєструватися на спортивну подію учасники зможуть на місці або заздалегідь на сайті. А для юних гостей свята пройдуть майстер-класи зі створення чарівних паличок і ведьмовских ковпаків і різьблення по гарбузам. Зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу незрячим і слабозорим спортсменам.

29-30 жовтня, парк «Кузьминки». подробиці на сайті .

подробиці на   сайті

3. Побувати всією сім'єю на дитячому Хеллоуїн

Сад «Ермітаж» запрошує батьків з дітьми 30 жовтня в дитячий клуб «Будинок білого кролика», де пройде бал-маскарад, приурочений до Хеллоуїну. Об 11:30 розпочнеться свято для дітей від двох до чотирьох років. Організатори обіцяють в якості частування «солодке зілля». О 14:30 пройде бал для дітей від п'яти до семи років, на якому можна буде спробувати «юшку від Баби-Яги». О 18:00 для дітей 8-12 років проведуть «жахливий» квест і бал монстрів.

30 жовтня, сад «Ермітаж». подробиці на сайті .

Фото: PR-агентство «Бедуш & Мареннікова»

4. Отримати гарбуз в «Аптекарському городі»

«Аптекарський город» Ботанічного саду МГУ готовий подарувати всім бажаючим головний символ Хеллоуїна - великі круглі гарбуза. У хід підуть овочі, які брали участь у виставці «Мир! Праця! Урожай! ». Але для того, щоб отримати заповітний овоч, доведеться виконати невелике творче завдання. Учасники конкурсу повинні відправити лист на електронну пошту з позначкою «Хочу гарбуз до Хелловіну!» і відповіддю на питання «Що я зроблю з гарбузом від Аптекарського городу?» Автори найцікавіших і незвичайних послань отримають гарбуз мрії. Підведення підсумків відбудеться 28 жовтня. подробиці на сайті .

подробиці на   сайті

Фото: PR-агентство «Бедуш & Мареннікова»

Далі на BFM.ru: свято в «Булгаковському будинку», перша в Москві Ніч квестів, фестиваль електронної музики і Хеллоуїн з легендами хокею.

Додати BFM.ru в ваші джерела новин?

» і відповіддю на питання «Що я зроблю з гарбузом від Аптекарського городу?
Ru в ваші джерела новин?