Національна опера України ім. Т. Шевченка

1. Інші пам'ятки поруч

Національна опера України ім. Т. Шевченка (Київ, Україна) - репертуар, вартість квитків, адреса, телефони, офіційний сайт.

Без сумніву, серед культурних установ Києва стовпом і хранителем традицій виступає Театр опери та балету. Розташоване в центрі міста на невеликому підвищенні будівля привертає увагу вже своїм зовнішнім виглядом. Побудований в стилі неоренесансу театр гармонійно вписується в навколишній простір, а внутрішні приміщення створюють святковий настрій витонченістю обробки, залишаючись при цьому зручними для глядача і колективу.

Анонс балету «Каприси» в театрі опери та балету

Репертуар театру складається з класичних творів. Недалеко звідси знаходяться Софійський собор і Золоті ворота часів правління Ярослава Мудрого. У 1992-2000 рр. балетну трупу Національної опери України очолював відомий хореограф Анатолій Шекера, з ім'ям якого пов'язані досягнення українського балету останніх трьох десятиліть ХХ ст. «Ромео і Джульєтта» вже 30 років не сходить зі сцени. Ця постановка відзначена медаллю ЮНЕСКО як найкраща інтерпретація твору.

Сьогодні Національний академічний театр опери та балету ім. Тараса Шевченка має балетної і оперною трупою, а також симфонічний оркестр. Творча репутація оперного театру залишається незмінно високою вже не одне десятиліття, з успіхом проходять гастролі в різних країнах світу.

Адреса: Київ, вул. Володимирська, 50. Тел .: +38 (044) 279-11-69.

Режим роботи кас театру: з 11:00 до 19:30.

Вартість квитків від 80 UAH до 600 UAH. Ціни на сторінці вказані на серпень 2018 р

Веб сайт .

Інші пам'ятки поруч

Національна опера України ім

Київ

• Де зупинитися: в більш ніж 1000 варіантів розміщення в Києві : Є і «Хілтон» з «Хайятт», і демократичні «троячки», і апартаменти - вибір більшості туристів, і хостели зі спартанської обстановкою. Історичний центр буде зручний любителям пам'яток, але обійдеться недешево. Окраїна заманює привабливими цінами, проте до центру міста потрібно добиратися на метро.
  • Що подивитися: насамперед - прогулятися по Хрещатиком і Андріївському узвозу , Не забувши покуштувати борщу і вареників в будь-якому з численних ресторанчиків. Потім побувати в Києво-Печерській лаврі з її 120 пам'ятниками, в Софійському і Михайлівському Золотоверхому соборах , Побачити монумент Батьківщина мати і помилуватися на растреллиевского Андріївську церкву . Нарешті, не забути піднятися на Володимирську гірку і перегорнути сторінки класики в «будинку Турбіних».
  • Вас також можуть зацікавіти Єгипет , Туреччина , Болгарія , Кіпр , Росія .
  • Найпопулярніші міста і курорти країни: Київ , Одеса , Донецьк , Львів , Харків .