Де в Києві знаходяться кінотеатри під відкритим небом

1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

14 червня 2018, 9:22 Переглядів:

Співоче поле. Можна дивитися кіно, затишно розмістившись на пуфиках. Сеанси починаються о 21:45. Фото: facebook.com/kino.na.spivochomu.

Теплими літніми вечорами особливо не хочеться проводити час в закритих приміщеннях. Тим більше якщо є відмінна альтернатива - наприклад, провести час на природі, переглядаючи фільми.

"Сегодня" дізналася, де в Києві працюють кінотеатри під відкритим небом.

Безкоштовно подивитися кіно на свіжому повітрі на великому екрані пропонують на Співочому полі (вул. Лаврська). Тут можна затишно розташуватися на галявині, прихопивши з собою плед (оренда - 25 грн), або орендувати пуф або шезлонг на місці (50 грн). За анонсами фільмів можна стежити на сторінці facebook.com/kino.na.spivochomu. Наприклад, сьогодні о 21:45 покажуть знаменитий фільм "Мільйонер з нетрів", що став лауреатом 8 премій "Оскар".

Раніше глядачі могли побачити мультик "Рататуй", фільми "Красуня", "Дедпул", "Двохсотрічна людина" та інші.

"Вдалий варіант для романтичних побачень. Єдиний мінус - не зовсім зручно добиратися пізно додому (закінчується сеанс о 23:45. - Авт.). Краще їхати на машині", - говорить киянка Марина Толченко.

До речі, вже в п'ятницю на Співочому полі відкривається нова яскрава виставка квітів під назвою "Мир Велетнів", так що можна поєднувати кілька заходів відразу.

Ще один кінотеатр під відкритим небом працює в самому серці столиці, на вул. Хрещатик, 2 (праворуч від Українського дому). Тут можна провести справжню кіноніч (початок сеансів - о 21:30). Так, в найближчу п'ятницю, 15 червня, в кінотеатрі покажуть відразу три фільми: "Охоронець кілера", "Халк" і "Хенкок". 29 червня влаштують ніч романтичних комедій. Вхід і перегляд фільму - безкоштовні, а за гроші можна орендувати пуф (65 грн на фільм, 130 грн - на всю ніч).

Безкоштовні вечірні кінопокази проводяться і в літньому клубі на березі Дніпра, на Трухановому острові.

У таких "загальноміських" літніх кінотеатрах найчастіше людно, там пропонують, крім пуфів, також традиційні закуски і напої. Але в деяких районах, у дворах, також обладнали літні кінотеатри. Кілька днів тому такий відкрився в скверику на вул. Анни Ахматової, 43, з ініціативи місцевого ОСН (органу самоорганізації населення). Для глядачів тут встановили невеликий екран і лавочки, а подивитися вже встигли фільми "Киборги" і "Той, хто пройшов крізь вогонь". Такий же кінотеатр працює у дворі на вул. Курчатова, 3-б, в Деснянському районі. Сеанси - вечорами п'ятниць.

Нагадаємо, в березні кінотеатр "Тампере" в Києві став власністю столиці . Право власності визнано за територіальною громадою Києва.

Також ми повідомляли, що в січні столичному кінотеатру "Жовтень" виповнилося 87 років .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Фільми під відкритим небом: де в Києві працюють літні кінотеатри". інші Куди піти дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Наталія Мамчур

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.