Зеленоград, новини: МГАДА запрошує на День відкритих дверей.

8 квітня Московська державна академія ділового адміністрування проведе День відкритих дверей.

Які іспити потрібно здавати, щоб поступити на економічний факультет? Скільки буде бюджетних місць у 2012 році? Що таке бакалаврат? Чи надається відстрочка від армії при вступі на очну форму навчання? Які категорії громадян мають пільги для вступу до МГАДА на бюджетні місця? Як змінилися правила вступу у 2012 році? Коли потрібно подавати документи? Який середній прохідний бал на спеціальність юриспруденція? Що таке програма «Студент на 1 день»? Скільки коштує навчання?

Все це і навіть більше ви зможете дізнатися у неділю 8 квітня на Дні відкритих дверей в.

Керівництво Академії, провідні фахівці і професори, співробітники приймальної комісії МГАДА:

• розкажуть про правила вступу до вузу в 2012 році;
  • нададуть вичерпну інформацію про академію і коледжі;
  • розкажуть про нові напрямки підготовки ( «Торговельна справа», «Психологія», «Філософія», «Інформаційна безпека», «Організація роботи з молоддю», «Професійне навчання (по галузях)», «Бібліотечно-інформаційна діяльність»);
  • дадуть відповідь на всі запитання.

розкажуть про правила вступу до вузу в 2012 році;   нададуть вичерпну інформацію про академію і коледжі;   розкажуть про нові напрямки підготовки ( «Торговельна справа», «Психологія», «Філософія», «Інформаційна безпека», «Організація роботи з молоддю», «Професійне навчання (по галузях)», «Бібліотечно-інформаційна діяльність»);   дадуть відповідь на всі запитання

Більш детальну інформацію ви можете отримати за телефоном приймальної комісії: (499) 710 - 22- 28, на сайті МГАДА, а також на сторінці нашого вузу в соціальній мережі «».

Ми чекаємо вас за адресою: Зеленоград, корп. 1140. Проїзд автобусами 4, 9, 11, 29 до зупинки «Московська державна академія ділового адміністрування».

Інформація надана Московської державної академією ділового адміністрування.

Які іспити потрібно здавати, щоб поступити на економічний факультет?
Скільки буде бюджетних місць у 2012 році?
Що таке бакалаврат?
Чи надається відстрочка від армії при вступі на очну форму навчання?
Які категорії громадян мають пільги для вступу до МГАДА на бюджетні місця?
Як змінилися правила вступу у 2012 році?
Коли потрібно подавати документи?
Який середній прохідний бал на спеціальність юриспруденція?
Що таке програма «Студент на 1 день»?
Скільки коштує навчання?